• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2023-12-20
  • Identyfikator ogłoszenia: #60365

Odstąpię restaurację

Chmielna Park to miejsce oferujące drogocenne apartamenty i lokale w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Trójmieście - na Wyspie Spichrzów. Oferta dotyczy cesji umowy najmu oraz sprzedaży odstępnego dobrze funkcjonującej restauracji w lokalizacji uwielbianej przez turystów na Wyspie Spichrzów.
Lokalizacja
Chmielna Park to osiedle dewelopera INPRO, które powstało w południowej części Wyspy Spichrzów przy ul.Chmielnej. Stanowią je budynki mieszkalne z apartamentami, lokalami biurowymi oraz usługowymi, mała architektura, tereny zielone, a także bezpłatna strefa parkowania wokół. Apartamenty na wynajem krótkoterminowy stanowią tu większość - turyści, którzy odwiedzają to miejsce to potencjalni klienci Twojej przyszłej restauracji (obecny właściciel współpracuje z obsługą apartamentów oferując programy lojalnościowe dla gości osiedla - szczegóły podczas spotkania).

Nieruchomość
Oferowany lokal to ok 105m2 powierzchni użytkowej zaaranżowanej na salę dla gości (11 stolików), bar, otwartą na salę kuchnię, pomieszczenie socjalne/szatnię, zmywak, wc dla gości oraz wc dla personelu. Do lokalu przynależą dwa ogrody - po 10 stolików na każdym. Ogród od strony dziedzińca jest całoroczny, zaś ten od ul.Chmielnej jest sezonowy (od maja do września).
Restauracja
"Zakorkowani Wine Bistro" specjalizuje się w winach naturalnych i z powodzeniem funkcjonuje już od 6 sezonów. Obsługa serwuje wyłącznie świeże posiłki - warto tu przyjść zarówno na śniadanie, obiad jak i kolację przy winie. Restauracja jest oceniana na 4,5/5 gwiazdek (413 ocen) w aplikacji TripAdvisor.
Informacje finansowe:
Odstępne za sprzęt/ brand/ know how:+ czynsz najmu dla właściciela: 11.000zł/msc; czynsz do wspólnoty: ok 1900zł; kaucja: dwukrotność czynszu; media: wg zużycia.
Termin wydania:
Lokal jest gotowy do przejęcia od zaraz - możliwość przejęcia całego biznesu i marki pod którą obecnie lokal funkcjonuje, a także kontaktów i kontraktów obecnego właściciela, bądź samego lokalu wraz z wyposażeniem. Zapraszam do kontaktu

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • pomorskie
Miasto Gdańsk
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 90000 zł
Uwagi

źródło: https://gratka.pl/

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej