• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2024-06-20
  • Identyfikator ogłoszenia: #61544

Odstąpię restaurację

Oferta dotyczy odstąpienia od restauracji, w loftowym stylu, która mieści się w Warszawie na Pradze-Północ.
Powierzchnia restauracji zajmuje 110 m2. Lokal odpowiednio wyposażony, umeblowany i działający składa się z głównej sali, dodatkowych sal z dwoma antresolami oraz wyposażonego ogródka. Jest otwarta kuchnia, oddzielny bar i zmywak, łazienka dla gości, toaleta oraz prysznic dla pracowników, pomieszczenie magazynowe.

Restauracja oferuje wysoką jakość dań kuchni polskiej, ukraińskiej i włoskiej, a także doskonałą obsługę kelnerską. To miejsce jest idealne zarówno na romantyczną kolację, jak i spotkania biznesowe.
Dodatkowo, restauracja oferuje możliwość organizacji przyjęć okolicznościowych, eventów firmowych oraz cateringu na zamówienie. To doskonała inwestycja dla osób z pasją do kulinariów i prowadzenia własnej restauracji. Gotowy koncept gastronomiczny, sprawdzona receptura oraz pozytywna opinia klientów to gwarancja sukcesu biznesowego. Aktualnie restauracja cieszy dobrymi opiniami gości – 289 opinii, ocena google na poziomie 4,8. Sprzedaż dotyczy całej spółki bez jakichkolwiek zobowiązań wobec banków lub instytucji, po odbiorze sanepidu, z koncesją 4,5% i 18%, z ogródkiem. W celu uzyskania szczegółowych informacji, zapraszam do kontaktu.

Serdecznie proszę o sms.

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Warszawa
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 119000 zł
Cena do negocjacji Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej