• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2024-06-26
  • Identyfikator ogłoszenia: #61580

Odstąpię restaurację

W związku z przeprowadzką do innego kraju, muszę pożegnać się z moją ulubioną restauracją.

Nasz przytulny lokal znajduje się w samodzielnym budynku na Podgórzu w Krakowie, działamy od ponad roku i w tym czasie zyskaliśmy stałych gości wśród mieszkańców Krakowa i zyskaliśmy sympatię turystów odwiedzających to piękne miasto.

Mamy najwyższe oceny na Google Maps (4.9), TripAdvisor (5) i Pyszne.pl (5).

Dla komfortu naszych gości dobudowaliśmy wspaniały letni taras z ocieploną podłogą i dźwiękochłonnym dachem, który jest gotowy do przyjęcia gości zarówno latem, jak i w innych porach roku dzięki systemowi ocieplenia i ogrzewania.

W całej restauracji została przeprowadzona nowa instalacja elektryczna, dokonano przeglądu kanalizacji i wodociągów.

Kuchnia i bar są wyposażone w profesjonalne meble i sprzęt niezbędny do przygotowywania potraw i napojów, w tym zmywarkę, kostkarkę do lodu, lodówki, zamrażarki, profesjonalny okap, system zarządzania restauracją, kasy fiskalne i drukarki itp. System monitoringu wizyjnego, system akustyczny, systemy oświetleniowe i wentylacyjne są w pełnym porządku. (Pełna lista dostępna na życzenie na e-mail).

Restauracja została zbudowana dla siebie z miłością i profesjonalnym podejściem.

Posiadamy wszystkie niezbędne pozwolenia na działalność od odpowiednich organów państwowych, w tym licencje na sprzedaż alkoholu A, B, C oraz kuchnię z pełnym cyklem przygotowywania potraw.

Posiadamy unikalne elementy dekoracyjne. Wszystkie meble w restauracji są wyjątkowo wysokiej jakości i zostały wykonane na zamówienie specjalnie dla tego projektu.

Dostępna jest osobna toaleta dla personelu oraz pomieszczenie magazynowe. Posiadamy również zaplecze gospodarcze z dodatkowym wejściem od ulicy do przyjmowania towarów i przechowywania pojemników na odpady.

Podpisana jest umowa z gminą na dodatkowe stoliki na chodniku przed lokalem oraz umowa na muzykę, chroniąca przed roszczeniami praw autorskich.

Restauracja znajduje się w ruchliwym miejscu turystycznym między placem Bohaterów Getta a częścią muru getta, co zapewnia całoroczny napływ turystów.

Otwarcie takiej restauracji od zera kosztowałoby znacznie więcej niż kwota, którą proszę jako odstępne.

Mam nadzieję, że moje dzieło trafi w troskliwe, doświadczone ręce i będzie nadal cieszyć mieszkańców i gości miasta, przynosząc zyski i satysfakcję nowemu właścicielowi.

Zapraszam na osobiste spotkanie i oględziny.

Czynsz najmu jest bardzo atrakcyjny, ponieważ większość restauracji została zbudowana przeze mnie, co jest bardzo miłym bonusem.

W kwotę odstępnego wchodzi wszystko oprócz praw własności do lokalu. Wystarczy przekręcić klucz w zamku i restauracja jest gotowa do pracy.

Dziękuję za zainteresowanie moim ogłoszeniem.

Języki dostępne do komunikacji: ukraiński, angielski, niemiecki.

Tak, tak, nie mówię po polsku, ale w razie potrzeby można skorzystać z pomocy tłumacza.

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • małopolskie
Miasto Kraków
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 444000 zł
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej