• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-09-28
  • Identyfikator ogłoszenia: #52958

Odstąpię restaurację / pizzerię

Oferuję do sprzedania za odstępne (nakłady i wyposażenie) działający biznes – restaurację mieszczącą się w dzielnicy Gdańska Ujeścisko – Łostowice. Południowa część Gdańska jest rozwojową częścią miasta, w której plan zagospodarowania wchodzą głównie mieszkania, a więc nowi, potencjalni klienci.
Restauracja działa zarówno na dowóz, wynos a także posiłki są wydawane na miejscu.

Istniejemy na rynku od 2018 roku. W naszej ofercie posiadamy bogate menu, które głównie opiera się na pizzy, ale również na pierogach, sałatkach i innych.
Ze względu na swoje dobre położenie, wśród licznych osiedli – nie bazujemy tylko na klientach sezonowych. Posiadamy sporą bazę stałych, całorocznych klientów, zarówno w lokalu jak i na portalach internetowych.

Lokal:
W pełni wyposażony i dostosowany do potrzeb działalności. Niska cena najmu, szczególnie biorąc pod uwagę obecne ceny lokali przystosowanych do prowadzenia działalności gastronomicznej (nie mylić z lokalami handlowo – usługowymi). Lokal znajduje się w budynku, w którym prosperują inne lokale. Jest to duży plus dla miejsca, gdyż nie ma problemów z powodu późniejszych godzin zamknięcia. Jest również zgoda na koncesję. Restauracja posiada system HACCP.
Powierzchnia lokalu wynosi 94,2 m2 i mieści się na jednym poziomie, co ułatwia funkcjonowanie restauracji. Ta składa się z wielu pomieszczeń przystosowanych do charakteru prowadzonej działalności. W skład pomieszczeń wchodzą m.in.: Sala konsumpcyjna (17-20 miejsc), bar, dwa magazyny, obieralnia warzyw, zmywalnia, pomieszczenie produkcyjne, kuchnia, pomieszczenie socjalne, dwie łazienki: dla klientów, przystosowana dla osób niepełnosprawnych oraz dla pracowników.

Sprzedaż całego wyposażenia, a są to m.in. wysokiej klasy włoskie maszyny, sprzęt, urządzenia. Przekazanie marki rozpoznawalnej na lokalnym rynku – m.in. bardzo dobre opinie oraz wysokie oceny na portalach internetowych, specjalnie dobrane numery telefonów, systemu, dokumentacji i całego know how.
Wysokość odstępnego będzie omówiona indywidualnie na spotkaniu, gdyż będzie zależna od wybranych opcji sprzedaży.
W cenie odstępnego całe wyposażenie lokalu: sprzęty kuchenne, lodówki, piec, kuchenki, zamrażarki itd. Jak również: rozpoznawalna marka, pod którą kryje się know how, przejęcie kont na portalach internetowych, numery telefonów, wszystkie receptury, na których restauracja pracuje od ponad 3 lat.
Istnieje możliwość NEGOCJACJI, a także odstąpienia lokalu wraz z wyposażeniem, bez przejęcia marki i know how w niższej kwocie.

Zapraszam do kontaktu.

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • pomorskie
Miasto Gdańsk
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 95000 zł
Cena do negocjacji Tak
Współpraca posprzedażowa Tak
Okres działalności w latach 3 lat
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Dodatkowe informacje

powody sprzedaży Dostępne w wersji Premium
nieruchomość Dostępne w wersji Premium
powierzchnie, rodzaj i opis nieruchomości Dostępne w wersji Premium

Potrzebujesz więcej informacji o ofercie? Wiemy znacznie więcej!

  • wyniki finansowe
  • perspektywy rozwoju
  • analiza konkurencji
  • wiele innych

Jesteś zainteresowany?

Zapoznaj się ze szczegółzami oferty Premium w serwisie StartInvest

Uzyskaj dostęp Premium »

Jesteś zainteresowany?

Poznaj szczegóły naszej oferty i uzyskaj dostęp do informacji Premium

tel.: (86) 275 85 83

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej