• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2023-04-04
  • Identyfikator ogłoszenia: #58356

Odstąpię restaurację z cocktail barem

Odstąpię restauracje Tex- Mex z cocktail barem zapleczem kuchennym(170m2), oraz ogródkiem sezonowym (70-100m2)w zabytkowej kamienicy w Zamość stare miasto. Nie ukrywam że z żalem odstąpię - sprzedam cały pomysł/funpage na FB, Instagramie, Tik Toku, pyszne.pl, profil na google+, strona internetowa.

W skład całości wchodzi: kuchnia – oddzielne wejście, duża, przestronna, obieralnia, zmywak (zmywarko-wyważarka) toaleta dla pracowników z przedsionkiem w oddzielonych pomieszczeniach. Większość sprzętu z 2018 roku kupowane jako nowe. W skład wchodzą; stół chłodniczy do pizzy z blatem kamiennym, stół chłodniczy na warzywa, szafą mroźnicza (dora metal), stół mroźniczy (dora metal), lodówko-zamrażarka, lodówka pod blatowa, zamrażarka skrzyniowa, dwie szafy chłodnicze, piec do pizzy dwukomorowy 8x32 cm, pakowarka próżniowa Hendi, sous vide, kuchenka gazowa 5-palnikowa z piekarnikiem, grill gazowy, frytkownica gazowa dwukomorowa, okap z dwoma wentylatorami, dwie mikrofale, krajalnica, maszynka do mięsa, robot kuchenny, szafki, stoły kuchenne, zlewy i umywalki, garnki, patelnie itp. Książka HACCP i alergenów. Torby termiczne i opakowania papierowe na dostawy jedzenia. Aplikacja zamówień zainstalowana w telefonach (po wcześniejszym porozumieniu się z producentem)
Bar – profesjonalnie wyposażony z zapleczem-magazynkiem na alkohole z szafą mrożniczą, szafą chłodniczą, podświetlanymi regałami na alkohole, uzdatniaczem wody. Wyposażenie baru; zmywarko – wyparzarka, profesjonalny ekspres ciśnieniowy, młynek do kawy, kostkarka, kruszarka do lodu, profesjonalny blender, lodówka pod blatowa, TV LG 42'', przybory barmańskie, szkło, szafki, półki.
Restauracja posiada dwie sale – Wyposażenie Sali głównej kanapy i krzesła na 58 nakryć, sufit napinany, oświetlenie ledowe, projektor z ekranem, nagłośnienie, i sala boczna z kanapami i krzesłami na 24 nakrycia, wraz z TV Samsung 55'', internet wraz z anteną play, tv canal plus (opcjonalnie)
Ogródek kawiarniany (kwiecień - październik) – znajduję się na rynku wodnym. Stoły i kanapy z palet wraz z poduszkami na 40 – 50 nakryć, drewniany bar z miejscem na lodówki (coca-cola i żywiec) brązowe drewniane donice z tujami na około całego ogródka (38) parasole z browaru żywiec, oświetlenie, podgrzewacz wody. Wszystkie pozwolenia; konserwator, Zgl, sanepid, Urząd Miasta, PGE, przyłączenie wody. Umowa z browarem Żywiec i Coca – cola niezobowiązujące.
Restauracja ma bardzo wysoko cenioną obsługę i jakość sprzedawanych produktów co można zweryfikować na google maps 4.7 * FB 4.9* Pyszne.pl 4.9. W odróżnieniu do innych lokali na starym mieście Centralka nie jest restauracją sezonową. Przez cały rok jest bardzo popularna i często odwiedzana przez turystów i społeczność lokalną. Czynsz jest niewielki jak na lokale w Zamościu, ogrzewanie miejskie (7 m-cy w roku) Trzy podgrzewacze (boilery) do wody. Możliwość wynajęcia magazynu na towar kilkanaście metrów od restauracji.
Przekażę całą swoją wiedzę, doświadczenie zdobywane latami, kontakty do licznych przedstawicieli i zaopatrzeniowców. Mnóstwo zniżek i rabatów wypracowanych przez ten cały okres. Całe menu z przepisami i kartą drinków. Sposoby na zaoszczędzenie i umiejętności poradzenia sobie na rynku, gdzie pierwszy rok – (80-90% nowo otwartych restauracji bankrutuje w ciągu pierwszego roku) pandemia, inflacja, podwyżki.

Restauracja jest gotowym projektem, bez nakładu finansowego, marką znaną i rozpoznawalną na terenie Zamościa, z bardzo dużą grupą wracających gości, którzy upodobali sobie smak naszej kuchni, drinków i cocktaili. Profil restaurację można zmienić, choć osobiście zachęcam do prowadzenia obecnej sprawdzonej formuły.

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • lubelskie
Miasto Zamość
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 410000 zł
Cena do negocjacji Tak
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej