• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2022-09-02
  • Identyfikator ogłoszenia: #56609

Odstapię salon fryzjerski

Bez pośredników odstąpię nowoczesny salon fryzjerski w Krakowie.
Salon posiada 5 stanowisk z możliwością dobudowania kolejnych 2 lub poszerzenia o inne zabiegi kosmetyczne np: stylizację paznokci. Salon znajduje się w małym nowoczesnym centrum handlowym na Osiedlu Ruczaj w Krakowie.

Salon fryzjerski w tym miejscu działa od ponad 14 lat, dwa lata temu salon przeszedł gruntowny remont, cały sprzęt został wymieniony na nowy., położono nowe dekoracyjne tynki na ścianach oraz tapety na zamówienie, przebudowano część lokalu. Lokal klimatyzowany, z własnym monitoringiem. W salonie znajduje się 5 stanowisk 2 myjki, kącik z sofami dla oczekujących klientów, nowoczesny prosty - wystrój. Salon nie wymaga żadnego wkładu finansowego.
W salonie ponadto jest małe zaplecze socjalne oraz osobna toaleta dla personelu, toaleta dla klientów znajduje się na terenie centrum handlowego.

W salonie pracują 3 fryzjerski łącznie z właścicielką plus asystentka. Salon sprzedawany jest z powodów osobistych.

Jeżeli szukacie Państwo nowoczesnego, przestronnego salonu lub gotowego biznesu albo poszukujecie kolejnego salonu do swojej sieci, poszukujecie salonu na bazie którego można zbudować sieć salonów to na pewno warto zapoznać się z powyższą ofertą. W salonie istnieje możliwość wykorzystania części przestrzeni pod inną działalność np: stylizacja paznokci, przedłużanie włosów itp. Salon nadaje się na miejsce gdzie mogą być prowadzone szkolenia lub pokazy strzyżenia.

Odstępne 75 000 zł do negocjacji. W odstępnym jest pełne wyposażenie w tym meble oraz sprzęt fryzjerski m.in 5 x fotel, 2 x myjka, lustra, suszarka duża do włosów, suszarki małe, monitoring, klimatyzator, recepcja oraz sofa ze stolikiem itp, dodatkowo możliwość przejęcia mediów społecznościowych, oraz przekierowanie strony internetowej na nową domenę.
Odstępuje salon z powodów osobistych.

W trakcie rozmowy telefonicznej lub spotkam przekażę więcej informacji.

Informacje podstawowe

Branża
  • fryzjerstwo, uroda, spa
Województwa
  • małopolskie
Miasto Kraków
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 75000 zł
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej