• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2023-02-02
  • Identyfikator ogłoszenia: #57862

Odstąpię salon fryzjerski

Bez pośredników odstąpię nowoczesny salon fryzjerski w Krakowie w bardzo korzystnej cenie, w znakomitej lokalizacji w Krakowie na osiedlu Ruczaj w Pasażu Ruczaj
Salon posiada 5 stanowisk z możliwością dobudowania kolejnych 2 lub poszerzenia o inne zabiegi kosmetyczne np: stylizację paznokci, zabiegi kosmetyczne itp. Salon znajduje się w małym nowoczesnym centrum handlowym w Krakowie - Pasaż Ruczaj, (w Pasażu parking w podziemiach, wygodny dojazd komunikacją miejską, przytulne wnętrze galerii - dużo kwiatów, fontanna, itp)

Salon fryzjerski w tym miejscu działa od ponad 14 lat, dwa lata temu salon przeszedł gruntowny remont, cały sprzęt został wymieniony na nowy., położono nowe dekoracyjne tynki na ścianach oraz tapety na zamówienie, przebudowano część lokalu. Lokal klimatyzowany, z własnym monitoringiem. W salonie znajduje się 5 stanowisk 2 myjki, kącik z sofami dla oczekujących klientów, nowoczesny prosty - wystrój. Salon nie wymaga żadnego wkładu finansowego.

W salonie ponadto jest małe zaplecze socjalne oraz osobna toaleta dla personelu, toaleta dla klientów znajduje się na terenie centrum handlowego.

W salonie istnieje możliwość wykorzystania części przestrzeni pod inną działalność np: stylizacja paznokci, przedłużanie włosów lub usługi kosmetyczne itp.
Salon nadaje się na miejsce gdzie mogą być prowadzone szkolenia lub pokazy strzyżenia.

Odstępne do negocjacji . W odstępnym jest pełne wyposażenie w tym meble oraz sprzęt fryzjerski m.in 5 x fotel, 2 x myjka, lustra, suszarka duża do włosów, suszarki małe, klimatyzator, recepcja oraz sofa ze stolikiem itp,

Odstępuje salon z powodów osobistych.

W trakcie rozmowy telefonicznej lub spotkam przekażę więcej informacji.

Informacje podstawowe

Branża
  • fryzjerstwo, uroda, spa
Województwa
  • małopolskie
Miasto Kraków
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 45000 zł
Cena do negocjacji Tak
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej