• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2024-06-11
  • Identyfikator ogłoszenia: #61457

Odstąpię salon kosmetyczny

Odstąpię gotowy biznes, świetnie prosperujący salon kosmetyczny na Ursynowie.
Salon istnieje 6 lat, znajduje się w lokalu usługowym w parterze nowoczesnego bloku mieszkalnego na ponad 200 mieszkań. W sąsiednich lokalach znajdują się sklepy takie jak: biedronka, rossmann, pepco, cosmedica, żabka, pizza hut, papiernik by empik. Salon ma doskonałą lokalizację- blisko metra, w sąsiedztwie bloków mieszkalnych na ogromnym osiedlu.
Salon posiada ogromną bazę klientek, świetne opinie w aplikacji booksy (średnia 5.0 i ponad 500 opinii). Doskonała lokalizacja- brak konkurencji w pobliżu. Lokal ma dostęp do dużego parkingu naziemnego oraz dostęp do parkingu podziemnego (do 4h bezpłatnie).
Salon ma powierzchnię 56m i składa się z kuchni , łazienki, gabinetu zabiegowego, podestu do pedicure z dwoma stanowiskami, recepcji z poczekalnią oraz ogólnej strefy manicure na 4 stanowiska. Lokal ma klimatyzację mechaniczną, chłodzenie wodą lodową, posiada kurtynę powietrzną VTS nad drzwiami wejściowymi.

Kuchnia wyposażona jest w meble w zabudowie, zmywarkę, lodówkę, czajnik, stolik i krzesła, szafę na ubrania, talerze, szklanki, filiżanki, kubki, sztućce.
Gabinet zabiegowy wyposażony jest w łóżko kosmetyczne, szafę w zabudowie, komodę, lampę kosmetyczną z lupą, 3 wózki kosmetyczne tzw. pomocniki, 2 podgrzewacze do wosku, produkty do depilacji oraz henny.
Recepcja wyposażona jest w kanapę, fotel, stolik oraz ladę robioną na zamówienie, wieżę grającą (głośniki zamontowane są w suficie w całym salonie oraz łazience), kasę fiskalną, urządzenie wielofunkcyjne (drukarka, kopiarka i skaner), telefon.
Przestrzeń do manicure wyposażona jest w szafy i 4 biurka robione na zamówienie, komodę, 4 taborety kosmetyczne typu siodło, 4 frezarki marathon, 8 lamp led, 4 pochłaniacze pyłu firmy promed, 4 krzesła welurowe dla klientek, produkty do manicure (lakiery marki Indigo, Vinylux).
Podest do pedicure wykonywany był na zamówienie i składa się z dwóch umywalek i kranów, podnóżków robionych na zamówienie firmy Osky, 2 wygodne fotele uszaki zamawiane w BRW.
Dodatkowo wyposażenie salonu to także autoklaw firmy Lafomed, wizytówki, karty podarunkowe a także aplikacja booksy z całą bazą klientek.
Lokal wynajmowany na podstawie umowy najmu.

Informacje podstawowe

Branża
  • fryzjerstwo, uroda, spa
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Warszawa
Obszar działalności Krajowy
Cena sprzedaży 125000 zł
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej