• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-09-14
  • Identyfikator ogłoszenia: #52711

Odstąpię salon kosmetyczny

Odstąpię piękny a za razem dobrze prosperujący salon kosmetyczny w samym ścisłym centrum Warszawy, ulica Wilcza. Lokal posiada bardzo dużą witrynę, wnętrze rzuca się w oczy zarówno przechodniom jak i kierowcom.
Salon zajmuje się głównie kosmetycznym wybielaniem zębów. Możliwe podnajęcia jednego gabinetu pod różne usługi związane z kosmetyką. Technologia którą wykorzystujemy do wybielania zębów pochodzi z USA i istnieje na rynku od roku 2008. Przekażę całe „know how” dotyczące działania tego miejsca. Posiadam stronę www, fb, instagram oraz osobę, która może się zajmować social mediami jak do tej pory. Współpracuję z dużą ilością influence-rów, którzy cetnie reklamują ten salon. Jest to gotowy biznes, który dobrze poprowadzony i przypilnowany może przynosić bardzo duże dochody.
Salon ma 62 m2, składa się z głównego pomieszczenia, w którym w tym momencie znajduję się recepcja, trzy stanowiska (fotele, lampy, umywalki) do wybielania i kanapa „poczekalnia” oraz pułki na których można eksponować produkty do sprzedaży. Na końcu głównego pomieszczenia jest para lustrzanych drzwi, w jednych znajduje się zaplecze, które może być wykorzystane jako gabinet na różnego typu zabiegi, w drugich jest korytarzyk, który prowadzi do łazienki.
Miejsce to ma bardzo duży potencjał, ruch na ulicy jest ogromny, zarówno latem jak i zimą.
Czynsz wynosi ok. 6600 zł netto plus ok. 1000 zł netto opłaty eksploatacyjne.
Ze swojej strony mogę zostawić w lokalu wszystko co jest potrzebne aby salon dalej funkcjonował jak teraz.

Informacje podstawowe

Branża
  • fryzjerstwo, uroda, spa
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Warszawa
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 56000 zł
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej