• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2024-03-11
  • Identyfikator ogłoszenia: #60834

Odstąpię salon kosmetyczny

Oferujemy do odstąpienia dochodową działalność gospodarczą w doskonałej lokalizacji- salon kosmetyczny wraz umową najmu na lokal razem z nowoczesnym wyposażeniem, który znajduje się na parterze z wejściem od frontu budynku wybudowanego w 2013 r. w pobliżu skrzyżowania ulic Niciarniana / Piłsudskiego. Eleganckie i stylowe wnętrze o powierzchni 40.62 m2 składa się z: holu, w którym znajduje się poczekalnia, stanowisko do manicure, dwóch osobnych gabinetów zabiegowych, zaplecza socjalnego (kuchni) i toalety.
Dodatkowym atutem dla nowego właściciela będzie przejęcie wyposażenia lokalu m.in. narzędzi kosmetycznych typu cążki, frezy itp., urządzeń tj. frezarki, lampy LED, parafiniarki, kombajnu kosmetyczny, mezoterapii bezigłowej, elektrycznych foteli zabiegowych, mebli, programu do zarządzania Versum (Booksy), a także może przejąć dotychczasową bazę klientów, nazwę i logo.
Lokal posiada ogrzewanie miejskie, klimatyzację, monitoring, alarm, system audio telefon, WI-FI. Do lokalu przyporządkowane jest jedno miejsce parkingowe.
Orientacyjne koszty funkcjonowania to:
- czynsz za wynajem - 2750 PLN netto
- czynsz (ogrzewanie, woda, śmieci) - 224 PLN netto
- dodatkowe koszty ok. 500 zł (szczegółowa specyfikacja do wglądu)
Istnieje możliwość również zmiany koncepcji działalności, ponieważ lokal w pełni nadaje się na gabinet lekarski, salon masażu czy inną podobną działalność usługową.
Okolica: w pobliżu znajdują się lokale usługowe m.in. dwa salony fryzjerskie, klinika stomatologiczna, piekarnie i sklepy spożywcze, a także inne punkty handlowe i usługowe, przystanek autobusowy i tramwajowy oraz stacja PKP Łódź-Niciarniana.
W celu zyskania większej ilości informacji, specyfikacji pozostawionych urządzeń oraz wszelkich kosztów zapraszam do kontaktu.

Informacje podstawowe

Branża
  • fryzjerstwo, uroda, spa
Województwa
  • łódzkie
Miasto Łódź
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 86500 zł
Uwagi

źródło: www.gratka.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej