• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2024-04-30
  • Identyfikator ogłoszenia: #61259

Odstąpię salon kosmetyczny

Na sprzedaż gotowy biznes WARSZAWA OPIS NIŻEJ:
*Lokalizacja - Warszawa, w okolicach Ronda Daszyńskiego. W otoczeniu budynków mieszkalnych i centrów biznesowych. Naprzeciwko salonu ukończone kolejne centrum biznesowe, które powodują jeszcze więcej potencjalnych klientów. W pobliżu salonu znajdują się bezpłatne miejsca parkingowe.
*Jak długo działa salon? - Salon działa 2 lata. Ocena w Google 4,9, Booksy 4,9 (750+ opinii). Baza klientów około 3000 osób. W ciągu 2 lat udało się uzyskać dobrą pozycję na rynku. Remont był zrobiony 2 lata temu - wykonane pod własne zapotrzebowanie.
*Jakie usługi w salonie? - Wszystkie rodzaje manicure, przedłużanie rzęs, wizażystka/ brow artist, makijaż permanentny. Aktualnie salon posiada 7 miejsc pracy (potencjalnie można zwiększyć do 10).
*Co z pracownikami i materiałami? - Zespół mistrzów z Ukrainy i Białorusi. Wszyscy mówią po polsku, jest też administrator, który jest również zorientowany w większości procesów biznesowych. Przekażemy bazę dostawców i kontakty pod klucz od stolarza do urzędników, którzy wydają pozwolenia na pracę.
*Co jest wliczone w cenę sprzedaży? - Całkowicie wszystko co są w salonie z meblami, materiałami, narzędziami, promowanymi sieciami społecznościowymi, ekspres do kawy itp. Również wliczone w cenę jest kaucja około(22,000zł /5500$), które będą należeć do nowego właściciela.
*Jaki jest metraż salonu? - W salonie 75m2. Miejsce oczekiwania na klienta, strefa rzęs, brwi/makijażu/ strefa manicure i pedicure, tualet, magazyn z kuchnią i strefa sanitarna.
*Przypominam również, że od 01.04.2024 stawka VAT dla salonów kosmetycznych 8% - co nie może nie cieszyć przedsiębiorców w tej branży
*Po sprzedaży w ciągu miesiąca jesteśmy gotowi pomóc w procesach, aby nowy właściciel płynnie wszedł (jeśli będzie taka potrzeba).
*Powód sprzedaży? - Przeprowadzka do Hiszpanii.
*W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny w dowolnym momencie

Informacje podstawowe

Branża
  • fryzjerstwo, uroda, spa
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Warszawa
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 225000 zł
Cena do negocjacji Tak
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej