• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2022-06-21
  • Identyfikator ogłoszenia: #55947

Odstąpię sklep - kawiarnię z pieczywem

Sprzedam (odstąpię) w pełni działający sklep - kawiarnię z pieczywem, ciastami i wyrobami cukierniczymi przy ulicy Cystersów 3A w Krakowie. Lokal działa od połowy lutego przy wyjątkowo często uczęszczanej ulicy. Sklep posiada w pełni zaaranżowane wnętrze, świeżo po remoncie, jest w pełni wyposażony i nie wymaga żadnego wkładu finansowego by dalej działać.

Cena dotyczy przejęcia lokalu w całości razem z KNOW-HOW(dostęp do firm u których zamawiamy pieczywo), marką, sprzętem takim jak dwie lady chłodnicze, krajalnica do chleba, wyparzarka,(bez ekspresu i lodówek, to sprzęt firm z którymi współpracujemy), witryna szklana, szafkami, półki na pieczywo, stoliki, krzesła, kanapy, filiżanki i przybory do kawy, młynek itd. Lokal wyposażony w toaletę oraz pokój gospodarczy. Bardzo dużym atutem jest drewniany podest oraz bardzo duży parking.

Do budynku przynależy nie zaaranżowane pomieszczenie wielkości około 20m2, świetne pod warzywniak, którego w okolicy brak lub jakiś mały fast food lub magazyn.

O parking wielokrotnie pytały osoby z pobliskich osiedli, w celu wynajmu miesięcznego w kwocie 200zł miesięcznie. Przed lokal wjedzie około 7-8 aut.

Polecamy sprawdzić profil facebook w celu oglądnięcia produktów: facebook.com/bochenekcystersow/

Decyzja o sprzedaży została podjęta wyłącznie z powodu otwarcia kolejnego dużo większego biznesu, przez co nie mamy czasu na prowadzenie w pełni Bochenka.
Lokal idealny dla osób, które startują w branży piekarniczej, będą miały okazję na wprowadzenie swoich produktów, a szczególnie ciast, które bardzo dobrze się sprzedają ze względu na piękno lokalu i brak w okolicy kawiarni.

Chętnych proszę o e-mail gdzie prześle dokładne wyniki firmy, proszę o zostawienie numeru telefonu, oddzwonię maksymalnie do godziny.

Informacje podstawowe

Branża
  • handel detal i hurt
Województwa
  • małopolskie
Miasto Kraków
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 49000 zł
Cena do negocjacji Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej