• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2024-03-04
  • Identyfikator ogłoszenia: #60783

Odstąpię sklep kosmetyczny

Sprzedam/odstąpię sklep kosmetyczny znanej marki "Allepaznokcie" wraz z towarem oraz całym know-how firmy.
Sklep posiada pozytywną opinię oraz stałą bazę klientów, jest w pełni wyposażony i przygotowany do dalszego działania.
Oferuje do nabycia gotowy biznes wraz z towarem, wyposażeniem sklepu, materiałami reklamowymi oraz dostępami do profili społecznościowych. Lokal znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji (Będzin ul. Piłsudskiego 83 – galeria "Primus center", pawilon przy biedronce), koszt wynajmu lokalu jest stosunkowo niski. Sklep posiada szerokie horyzonty dalszego rozwoju i rozszerzenia działalności.

Podana w ogłoszeniu cena obejmuje:
- towar (wszystko zakupione na FV),
- wyposażenie wewnątrz takie jak: lada sprzedażowa, 14 regałów, wyspa sprzedażowa, system ścienny z uchwytami na wieszaki oraz półki (wszystko z możliwością dowolnej regulacji i konfiguracji),
- komputer stacjonarny
- system alarmowy,
- flagi reklamowa wraz ze stojakiem,
- oklejone witryny logiem marki "Allepaznokcie",
- kasetka fiskalna,
- metkownica do cenowania towaru,
- profil społecznościowy Facebook.

Osoba przejmująca biznes otrzyma również dostępy do kontrahentów, od których nabywamy towary. Dalszy rozwój firmy zależy od nowego właściciela, można pozostać tylko przy sprzedaży stacjonarnej oraz internetowej lub dodatkowo wprowadzić stanowisko do robienia manicure, co przyniesie dodatkowy dochód.

Lokal jest usytuowany na dużym osiedlu Syberka w Będzinie w pobliżu znajduje się Galeria Primus Center oraz Biedronka. Duży parking przed sklepem jest dodatkowym atutem miejsca. Powierzchnia sklepowa wynosi 43m2 wraz z zapleczem i pomieszczeniem sanitarnym. Umowa najmu lokalu na czas nieokreślony, właścicielka bardzo miła, z którą współpraca przebiega bez najmniejszych problemów. Ogrzewanie centralne w sezonie grzewczym.

Główny koszt sprzedaży to oczywiście towar, ale dzięki temu wchodząc w posiadanie sklepu od razu zarabiamy na posiadanym asortymencie. W cenę sprzedaży oprócz kosztów zakupu towarów doliczamy koszty całego wyposażenia niezbędnego do prowadzenia sklepu.

Informacje podstawowe

Branża
  • fryzjerstwo, uroda, spa
Województwa
  • śląskie
Miasto Będzin
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 40000 zł
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej