• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2023-08-23
  • Identyfikator ogłoszenia: #58907

Odstąpię sklep monopolowy

Oferuję niepowtarzalną okazję nabycia gotowego biznesu - sklepu klasy premium specjalizującego się w sprzedaży alkoholu, win, whisky, cygar oraz tytoniu. Sklep znajduje się na warszawskim Bemowie i posiada znakomitą lokalizację, przyciągającą zarówno lokalną społeczność, jak i miłośników ekskluzywnych trunków z innych części miasta.
Sklep działa w prężnie rozwijającej się sieci, działającej na terenie Mazowsza i województwa łódzkiego.
Główne cechy sklepu:
1. Bogata oferta: Sklep oferuje szeroki wybór win z różnych regionów świata, whisky o różnych profilach smakowych, ekskluzywne cygara oraz wysokiej jakości tytoń. Nasza oferta jest starannie dobrana, by zaspokoić gusta najbardziej wymagających klientów.
2. Klasy premium: Nasz sklep odznacza się wysokim standardem i eleganckim wystrojem. Wnętrze zostało zaprojektowane tak, aby klientom zapewnić komfortowe i luksusowe doświadczenie podczas zakupów.
3. Lojalna klientela: Sklep cieszy się dużym gronem stałych klientów, którzy doceniają nasze wysokiej jakości produkty oraz profesjonalną obsługę. Zbudowaliśmy solidną reputację wśród miłośników alkoholu i tytoniu, co przyczynia się do stabilności biznesu.
4. Doskonała lokalizacja: Zlokalizowani na warszawskim Bemowie, jesteśmy dogodnie usytuowani w pobliżu zamieszkania wielu potencjalnych klientów. Sklep jest łatwo dostępny zarówno dla klientów lokalnych, jak i dla osób spoza dzielnicy.
5. Wyposażenie i zaplecze: Sklep jest w pełni wyposażony w regały, lodówki i witryny ekspozycyjne, które pozwalają na atrakcyjne prezentowanie naszej bogatej oferty oraz zaplecze, które umożliwia wygodne przechowywanie i kontrolę zapasów.
Jeśli jesteś zainteresowany prowadzeniem własnego biznesu w branży alkoholowej i tytoniowej, ta oferta jest dla Ciebie. Sprzedaż tego gotowego biznesu daje możliwość natychmiastowego rozpoczęcia działalności, korzystając z istniejącej infrastruktury i lojalnej klienteli.
Dla zainteresowanych udostępnimy dodatkowe informacje, w tym dane finansowe, wartość zapasów oraz wyniki sprzedaży. Prosimy o kontakt telefoniczny.

Odstępne zawiera wszystkie, niezbędne środki trwałe takie jak meble, system sprzedażowy, szyld, lodówki itp., oraz kwota odstępnego) + dodatkowo towar sklepowy ok.120tys.zł.

Informacje podstawowe

Branża
  • handel detal i hurt
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Warszawa
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 49900 zł
Cena do negocjacji Tak
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej