• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2024-04-02
  • Identyfikator ogłoszenia: #60790

Odstąpię sklep spożywczy

Sklep znajduje się w ścisłym centrum miasta.przy ul. Sikorskiego w sąsiedztwie placu Jana Pawła i wrocławskiego Rynku, w prestiżowej lokalizacji (Atal Towers, Odra Towers, biurowiec CADSOL), w pobliżu realizowana inwestycja Quorum 140m budynek biurowo- mieszkalny, drugi najwyższy budynek w Mieście. Mimo rzeszy stałych klientów, liczba potencjalnych klientów wzrośnie minimum czterokrotnie. Niski najem, czynsz administracyjny na poziomie 1000 zł/ msc.
Miesięczne zużycie prądu, dzięki energooszczędnym urządzeniom na niskim poziomie. Wysoka sprzedaż produktów wysokomarżowych (60%)- ciasto, ciastka, lada tradycyjna, warzywa, owoce- niski podatek VAT od sprzedaży. Wysoka marża globalna na poziomie 33%. Niski poziom strat, nie przekracza on 1%. Dodatkowe przychody i nowi klienci z punktu odbioru paczek-ORLEN PACZKA. Pozwolenie na sprzedaż napojów alkoholowych w umowie.
Oferuję całość jak jest: lodówki, regały, sprzęty, meble, logo, klimatyzacja, materiały eksploatacyjne, monitoring 16 kamer z dostępem zdalnym i podglądem na kasie, sprzęt IT itd. Wszystko nowe i własne, żadnych lodówek producenckich, wszystkie lodówki podłączone pod agregat zewnętrzny, ze świeżo wymienioną sprężarką, co pozwala na kolejną oszczędność i dowolność towarowania sklepu. Punkt z wydzielonymi i zaadoptowanymi pomieszczeniami : sala sprzedaży, regał zewnętrzny na warzywa, pomieszczenie socjalne, toaleta, biuro, magazyn. Łącznie 100m2, klimatyzowanego i monitorowanego lokalu. W pomieszczeniu socjalnym znajduje się zlew i w pomieszczeniu można robić placki ruskie lub kanapki i inne produkty. Wszystko gotowe do wejścia i handlu. Wchodzisz i zarabiasz od pierwszego dnia. Alarm oraz ochrona Solid security. Do lokalu przynależą miejsca postojowe.
Sklep nie jest franczyzowy, co oznacza, że możesz samodzielnie zmieniać asortyment, dostosowywać ceny i kupować towary w korzystnych cenach.
Udostępniam całe know-how, kontakt do dostawców i serwisantów. Sklep jest aktywny, pracuje codziennie, przychody rosną miesięcznie o 7-10%. Sklep rentowny ze stopą zwrotu max 1 rok, bez konieczności stania samemu za ladą. Sprzedaję z powodów osobistych. Nie chcę, ale muszę, z bólem serca. Proszę o kontakt tylko osoby zainteresowane, przedstawię dokumenty finansowe dla zdecydowanych.

Informacje podstawowe

Branża
  • handel detal i hurt
Województwa
  • dolnośląskie
Miasto Wrocław
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 60000 zł
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej