• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-10-27
  • Identyfikator ogłoszenia: #53271

Odstąpię sklep wędkarstwo-zoologiczny

Odstąpię funkcjonujący sklep wędkarstwo-zoologiczny. Przewaga artykułów wędkarskich jak 3:1.
Sklep działa w swoim rejonie od 15 lat i ma ugruntowaną dobrą opinię oraz liczną rzeszę swoich stałych klientów. W zakresie wędkarstwa sklep nie ma konkurencji w dzielnicy. Przejmując taką placówkę oszczędzasz 3-4 lata na wejście na rynek. Sklep mieści się na poziomie chodnika, w ciągu handlowym i jest odrębnym lokalem z własnym wejściem i witrynami /pow. 58 m2 najmowana/. Parkowanie bez problemu m. Inn. z powodu obecności w bezpośredniej okolicy 2 centrów handlowych. Sklep wyposażony jest w komputer /sprawdzony system magazynowy i sprzedaży/, drukarkę fiskalną oraz terminal płatniczy.
Posiadamy umowy z czołowymi polskimi i nie tylko dostawcami towaru ,istnieje możliwość ich przekazania wraz z wypracowanymi rabatami. Sklep blisko współpracuje z jednym z największych kół PZW we Wrocławiu.
Wydaje w jego imieniu legitymacje i znaczki członkowskie. W zamian sprzedaje sprzęt stanowiący nagrody na zawodach wędkarskich koła. Ponadto mamy umowę z DPD na usługi pocztowe, co gwarantuje dodatkowe wpływy, praktycznie bez dodatkowych kosztów.

Informacje podstawowe

Branża
  • handel detal i hurt
Województwa
  • dolnośląskie
Miasto Wrocław
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 50000 zł
Cena do negocjacji Tak
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej