• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2024-06-03
  • Identyfikator ogłoszenia: #61405

Odstąpię studio modelowania sylwetki

Mamy do przejęcia Profesjonalne Studio Modelowania Sylwetki dla Kobiet z bogato rozwiniętą kosmetologią. Studio działa z sukcesami od września 2018 roku.

Uwaga! Nie musisz mieć kierunkowego wykształcenia. To doskonała okazja dla osoby, która chce przeskoczyć z 'korporacji' na własną działalność! To opcja dla Kobiet, które lubią przyjemne z pożytecznym.

Inwestycja w ten biznes od zera wiąże się z wydatkiem minimum 600 tys złotych. Dodatkowo potrzebujesz czasu, który musisz zainwestować w pozyskanie Klientek, wyrobienie sobie nienagannej opinii wśród lokalnej społeczności kobiet, działania marketingowe i dokształcenie personelu. A w tym rozwiązaniu możesz stać się właścicielką studio z dnia na dzień i cieszyć się własnym, kobiecym biznesem.

Studio mieści się w wynajmowanym lokalu o powierzchni 128 m2 w Nowym Targu na ulicy Szaflarskiej w nowym i zadbanym budynku. Wygodny dojazd i duży parking pod budynkiem. Zimą regularnie odśnieżane. Klatka schodowa cotygodniowo sprzątana przez firmę sprzątającą opłacaną przez zarządcę budynku.

Najważniejsze cechy lokalu:
- sala fitness ze stacjami treningowymi oraz sala wellness z urządzeniami modelowania sylwetki (lista poniżej)
- dodatkowo wydzielona przestrzeń do wykonywania konsultacji i pomiarów klientek,
- wyposażona recepcja
- poczekalnia
- funkcjonalna szatnia z zamykanymi szafkami i prysznicem
- lokal jest zadbany, umeblowany i udekorowany. Jesteśmy jego pierwszymi użytkownikami i został zagospodarowany w pełni pod profil prowadzenia naszej działalności.
- toaleta,
- zaplecze socjalne z lodówką, kuchenką mikrofalową i ekspresem do kawy oraz przyborami kuchennymi takimi jak talerze czy szklanki.
- osobny magazynek

Informacje podstawowe

Branża
  • fryzjerstwo, uroda, spa
Województwa
  • małopolskie
Miasto Nowy Targ
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 165000 zł
Cena do negocjacji Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej