• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2024-06-05
  • Identyfikator ogłoszenia: #60385

Odstąpię studio tatuażu

Odstąpię piękne, świeżo wyremontowane studio. Na żywo prezentuje się cudownie. Znajduje się w warszawskim Ursusie w doskonałej lokalizacji - pod studiem jest przystanek autobusowy, 6 min na piechotę do SKM i jest świetny dojazd z tras dla bardziej przyjezdnych klientów. Do studia przynależy prywatny parking, co klienci bardzo sobie chwalą! Zdecydowanie jest to duże udogodnienie.

Lokal ma 140m i posiada świetny układ pomieszczań. Studio istnieje 5 lat, ma bardzo dużą bazę klientów i świetne opinie.

- Aktualnie jest 8 stanowisk do tatuowania, ale śmiało można zwiększyć tę liczbę
- Open space na 4 stanowiska, jedno pomieszczenie na intymne tatuaże, 3 gabinety na usługi Beauty (medycyna estetyczna), piercing oraz tatuaż
- Alarm z czujnikami i kamery
- Pomieszczenie tylko dla tatuażystów i magazyn
- Wyposażona kuchnia
- Dwie toalety - dla pracowników i dla klientów oraz dwa wejścia do salonu!
- Dwie poczekalnie!
- Miejsce do sterylizacji narzędzi
- Duża recepcja!
- Duża witryna
- Duży ruch pieszych - sporo zapisów na pełne sesje z ulicy :)
I wiele innych!

Studio ma bardzo dużo zalet takich jak wyrozumiali właściciele lokalu, atrakcyjny czynsz jak za taki metraż i niskie opłaty eksploatacyjne.
Możesz przejąć całą markę i działać od razu (na tym nam najbardziej zależy - social media również zostają), a możemy też dogadać się inaczej (np. sam lokal bez wyposażenia i inne opcje).

Najchętniej chcielibyśmy zamknąć temat do końca lutego. Dla osoby chętnej na całość, przedstawimy totalne know-how, więc nawet jeśli nie tatuujesz, pokażemy Ci jak prowadzić taki biznes (specyfika klienta w tej okolicy, zgromadzenie nowej ekipy jeśli będzie konieczna, i inne tipy od nas). W skład odstępnego to wchodzi dosłownie WSZYSTKO co znajdziesz w lokalu (oprócz igieł, i 3 mebli rodzinnych). Oferta jest bardzo atrakcyjna. Wchodzisz i działasz.

Informacje podstawowe

Branża
  • fryzjerstwo, uroda, spa
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Warszawa
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 40000 zł
Cena do negocjacji Tak
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej