• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2020-09-30
  • Identyfikator ogłoszenia: #46409

Ośrodek wypoczynkowy na malowniczym wzgórzu

Ośrodek wypoczynkowy na malowniczym wzgórzu z piękną panoramą w Szklarskiej Porębie. Dwadzieścia trzy duże przestronne urządzone pokoje z łazienkami, większość z balkonami. Zaplecze socjalne oraz w pełni wyposażona kuchnia. Jadalnia z tarasem. Działka 2,1 Ha oraz działka leśna 1,7 Ha z możliwością rozbudowy ( apartamenty lub nowy ośrodek ) Gotowy projekt na nowy ekskluzywny ośrodek SPA. Cudownie położony wśród lasów, na zboczu góry bezpośrednio przy szlaku z bajecznym widokiem na góry. Ogrzewanie olejowe Vissmann. Działka 2150 m2z gwarancją, że nikt w pobliżu się nie wybuduje.
Składa się z trzech niezależnych zabudowań, wszystkie przeszły gruntowny remont z wymianą instalacji i łazienkami. Ogrzewane z jednej kotłowni, z dwoma piecami Vissmann na olej opałowy. Posiada 21 pokoi 2-3 osobowych z łazienkami, oraz 2 studia po dwa pokoje z łazienkami. Dwa niezależne mieszkania o pow.60 m2 i 40 m2 Siłownia, plac zabaw, miejsce na ognisko oraz do gry w siatkówkę. Wybudowany w 1900 r. Można zagospodarować dodatkowe pokoje.Oczyszczalnia ekologiczna kaskadowa (bezobsługowa).
Pięknie położona, układ zabudowy pozwala na rozbudowę wokół istniejących budynków. Brak sąsiedztwa oraz gwarancja że „nikt za płotem się nie wybuduje”. Otoczone lasem świerkowo-bukowym. Własne ujęcie wody Możliwość budowy basenu i SPA.
Kupujący nie płaci prowizji.

Informacje podstawowe

Branża
  • turystyka, hotelarstwo
Województwa
  • dolnośląskie
Miasto Szklarska Poręba
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 3799999 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/oferta/szklarska-poreba-dla-100-osob-piechowice-panorama-ID46Mzu.html#69cd041aab

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej