• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2019-05-06
  • Identyfikator ogłoszenia: #31990

Pałac 1600 m.kw. Park 15ha, Biznes dochodowy w Polsce sprzedamy

Biznes dochodowy w Polsce sprzedamy

Pałac 1600 m.kw. powierzchni użytkowej, na zadbanej posiadłości parkowej 15 ha w okolicach Warszawy sprzedamy. Dobrze funkcjonujący biznes w Polsce wraz z zabytkowym kompleksem. Sala balowa 300 m.kw.. Obecnie organizowane są konferencje i imprezy okolicznościowe dla firm. Stały zwrot kapitału w stos. do ceny nieruchomości ok. 10 % rocznie przy 50 procentowym wykorzystaniu możliwości potencjału usługowego. Obiekt pałacowy wybudowany ok. 1880 roku, gruntownie odrestaurowany w 2010 roku. Możliwość dodatkowej adaptacji i rozwoju w kierunku niszowych usług medycznych. Jest możliwość dalszej rozbudowy obiektu.
Właściciel ma gotową i wdrażaną koncepcję rozwoju usług medycznych w obiekcie i dodatkowej rozbudowy. Istnieje możliwość dokupienia obok 10 ha posiadłości graniczącej z kompleksem pałacowym.

Informacje podstawowe

Branża
  • nieruchomości komercyjne
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Warszawa
Obszar działalności Krajowy
Cena sprzedaży 6500000 zł
Obroty za ostatnie 12 miesięcy 6000000 zł
Czy firma jest zyskowna? Tak
Możliwości rozwoju

Z uwagi na duży potencjał biznesowy nieruchomości, jest możliwość dodatkowej adaptacji i rozwoju w kierunku niszowych usług medycznych. Właściciel ma gotową i możliwą do realizacji koncepcję rozwoju usług medycznych w obiekcie oraz dodatkowej rozbudowy w otoczeniu nieruchomości (o dużym potencjale rozwoju i większej docelowo rentowności). Istnieje możliwość pozyskania środków finansowych na wspomniany wyżej koncept dalszego rozwijania usług medycznych, oraz zainteresowanego stałą współpracą kontrahenta zagranicznego gwarantującego wieloletnie kontrakty na usługi medyczne. Jednoosobowy właściciel nieruchomości prowadzi działalność gospodarczą jako osoba fizyczna i jest gotów udzielić merytorycznego wsparcia w przejęciu nieruchomości wraz z całym przedsięwzięciem i ewentualną koncepcją rozwoju w kierunku usług medycznych. Istnieje również możliwość dokupienia obok 10 ha posiadłości graniczącej z kompleksem pałacowym. Organizowane konferencje i imprezy okolicznościowe dla firm i osób prywatnych: optimum na 150 - 200 osób, max. 220 osób.

Współpraca posprzedażowa Tak
Okres działalności w latach 6 lat

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej