• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2019-12-11
  • Identyfikator ogłoszenia: #46527

Restauracja z 3 stawami pod agroturystykę!

Przedmiotem ogłoszenia są:

- W pełni wyposażona i działająca cały rok restauracja o powierzchni 150m2 wraz, z wybudowanym w tym roku, drewnianym, zadaszonym tarasem o powierzchni 100m2. Kuchnia jest w pełni wyposażona w sprzęt AGD, lodówki i zamrażalki. Lokal posiada ogrzewanie podłogowe dzięki czemu jest jedynym tego typu obiektem działającym również jesienią oraz zimą. Na wyposażeniu jest również klimatyzacja oraz przemysłowy okap. Meble do restauracji zostały wykonane na zamówienie co czyni je jedynymi w swoim rodzaju i niepowtarzalnymi.

- Działka o powierzchni 1 hektara. Działka jest oświetlona, ogrodzona i posiada drogę wysypaną kamieniem budowlanym. Na jej terenie znajduje się również automatyczna oczyszczalnia ścieków, która zapewnia komfort użytkowania. Sterowanie oczyszczalnią oraz światłem odbywa się z dwóch paneli. Woda doprowadzana jest ze studni, a następnie filtrowana, dzięki temu odpadają rachunki za nią.

- 3 stawy o łącznej powierzchni 40 arów połączone ze sobą systemami rur. Woda do stawów doprowadzana jest z rzeczki Orzechówki, która jest naturalną granicą działki. Stawy są zarybione, a na środku jednego z nich znajduje się wyspa z drewnianą altaną oraz łączący ją most.

- Dom mieszkalny o powierzchni około 280m2 z wykończoną do zamieszkania częścią parterową (90m2). Część parterowa składa się z w pełni umeblowanej i funkcjonalnej kuchni na wpół otwartej na salon z kominkiem, dwóch sypialni oraz osobnej łazienki i toalety. Ciepło zapewnia nowy piec działający na ekogroszek. Ogrzewanie domu połączone jest z restauracją dzięki czemu możemy sterować ciepłem z jednego miejsca. Piętra w zamyśle miały służyć jako pokoje dla gości i być przeznaczone na działalność agroturystyczną.

Na terenie działki znajduje się również szopka, w której możemy składować mniej potrzebne rzeczy oraz drewno do kominka na zimę.

Wielką zaletą tego miejsca jest usytuowanie z dala od drogi głównej dzięki czemu goście mogą odpoczywać w ciszy i spokoju. Do okoła są lasy oraz łąki, powietrze jest czyste i lekkie. Sezonowo pojawiają się grzyby, orzechy oraz inne leśne owoce. Kubek kawy o poranku wśród rechoczących żab oraz śpiewających ptaków jest niezwykle relaksujący i odprężający. Zimą gmina bardzo dba o utrzymanie dróg dojazdowych, mamy świetny kontakt i dobrze nam się współpracuje.

Na ten moment wykorzystujemy jedynie połowę dostępnego terenu. Możliwości zagospodarowania jest wiele i ogranicza je jedynie wyobraźnia. Pojawiały się pomysły na stworzenie uzdrowiska, hotelu oraz rehabilitacji dla osób starszych czy po wypadkach jak i wykopanie kąpieliska. Całorocznie organizujemy eventy dla firm, imprezy okolicznościowe, chrzty, komunie, imprezy halloweenowe oraz sylwestrowe. Zimą odbywają się kuligi w pobliskich lasach, a po wszystkim tradycyjne ognisko.

Przyszłym nabywcą może być inwestor, który ma plany dalszego zagospodarowania terenu jak i osoby, które myślą o zmianie stylu życia na bardziej spokojny, wiejski w otoczeniu lasów i natury.

Ogłoszenie jest od osoby prywatnej. Posiadam wszystkie dokumenty na prowadzenie działalności, związane z budową jak i użytkowaniem nieruchomości. Mogę przedstawić krótkie zestawienie finansowe z działalności oraz kosztów jej utrzymania. Osoby zainteresowane zapraszam na filiżankę kawy lub herbaty, chętnie oprowadzę po działce oraz odpowiem na wszystkie pytania.

Informacje podstawowe

Branża
  • turystyka, hotelarstwo
Województwa
  • łódzkie
Miasto Orzechówek
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 750000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/oferta/restauracja-z-3-stawami-pod-agroturystyke-ID3MFGs.html#69cd041aab

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej