• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2024-06-25
  • Identyfikator ogłoszenia: #61567

Salon Fitness i Modelowania Sylwetki

Gotowy, dochodowy salon Fitness, Wellness i możliwość prowadzenia usług kosmetycznych rozwiązuje wszystkie te problemy. Dzięki 11-letniej obecności na rynku, biznes ten posiada stabilną bazę lojalnych klientek i uznaną markę, co pozwala uniknąć trudności początkowych etapów prowadzenia działalności. Studio jest w pełni wyposażone i przygotowane do kontynuacji pracy, co oznacza, że możesz zacząć zarabiać od pierwszego dnia bez konieczności inwestycji w rozruch i promocję marki.

Co zyskujesz?

Stabilną bazę klientek - już zbudowaną i lojalną, dzięki czemu możesz skupić się na rozwijaniu biznesu, a nie na jego rozkręcaniu od zera.
Wysokiej klasy urządzenia do modelowania sylwetki i najlepsze zabiegi na rynku.
Wykwalifikowany personel - zespół, który zna i kocha to, co robi.
Wypracowane standardy pracy i schematy prowadzenia biznesu.
Atrakcyjną umowę najmu lokalu (lokal nie jest nasza własnością) i doskonale wyposażone studio, które zawiera również meble i potrzebny sprzęt.
Partnerskie umowy, które już generują zyski.

Doskonała lokalizacja studia umożliwia łatwy dostęp dla klientek i nowych odwiedzających. Oferujemy także możliwość spotkania na żywo i osobistego obejrzenia lokalu.

To wyjątkowa okazja dla każdej kobiety, która pragnie połączyć pasję do zdrowego stylu życia z prowadzeniem dochodowego biznesu. Jeżeli chcesz zrobić krok w stronę niezależności finansowej i cieszyć się wynikami swojej pracy od pierwszego dnia – to oferta jest dla Ciebie!

Nie czekaj, zainwestuj w siebie i swoją przyszłość już dziś! Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej i umówić na spotkanie!

Lokal składający się z 2 kondygnacji, o łącznej powierzchni 300m2 znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, od głównej nowo wyremontowanej ulicy w Malborku przy ul. Nowowiejskiego. Jest to jedyny taki punkt w mieście, który świadczy taką kompleksowość usług. To miejsce na rynku lokalnym znane jest od 11 lat! Za budynkiem znajduje się duży ogród, który można wykorzystać na parking.badz inną aktywność.

Najważniejsze cechy lokalu:
 2 sale fitness, jedna ok 110m2-wyłożona gumowy matami specjalnymi pod siłownię, druga ok 85 m2 z wielkopowierzchniowymi lustrami, klimatyzatorami z funkcją grzania oraz nagrzewnicami oraz salkę z tzw. strefą Cardio(wellness).
 pomieszczenie do usług kosmetycznych/kosmetologicznych/masażu
 pomieszczenie do świadczenia usług modelujących sylwetkę
 wyposażona recepcja wraz z monitoringiem,
 funkcjonalna szatnia z zamykanymi szafkami,
 lokal jest zadbany, umeblowany i udekorowany,
 2 toalety,
 dodatkowe pomieszczenie do dowolnej aranżacji
 3 pomieszczenia gospodarcze
 1 pomieszczenie do przechowywania sprzętu Fitness
 od frontu znajdują się również zaplecze z zielenią
Studio wyposażone jest w nowoczesne urządzenia treningowe fitness, jak również w studio modelujące sylwetkę, które są dostępne w lokalu.

FITNESS:
 18 rowerków SPINNINGOWYCH - SportArt c510 - stan IGŁA
 Platforma Wibracyjna z masażerem
 Roll Shaper/Rollmasaż ( 1 urządzenia) - sprzęt do masażu całego ciała z technologią podczerwieni – usuwa cellulit oraz rozluźnia mięśnie,
 Rower powietrzny AirBike HMS - posiada wygodne siedzisko, sprawdzi się nie tylko w treningu siłowym, jest to również świetne urządzenie do ćwiczeń cardio.
 Bieżnia treningowa - Technogym (profesjonalna)
 Stepper profesjonalny
 30 Rollerów
 ok 45 mat treningowych profesjonalnych
 Gryfy Olmpijskie + obciążenie (nowe)
 Skrzynie do ćwiczeń (box)
 15 piłek Pilates
 setki różnych gum, skakanek, mini bandów, power bandów, akcesoriów do jogi, taśm, kostek
 Stojaki + hantle typu HEX
- TRX 14 sztuk
- Kettlebells żeliwne- różne rozmiary

WELLNESS:
 Elektrostymulacja (1 urządzenia) - sprzęt wyposażony w 10 par padów do stymulacji mięśniowej prądami o niskiej częstotliwości – rzeźbienie sylwetki oraz zwiększenie elastyczności skóry,
 Limfodrenaż - urządzenie do masażu układu limfatycznego z podwójnymi kombinezonami zabiegowymi – usuwa zastoje limfatyczne oraz przyspiesza metabolizm.
 Body Sculpt
 Fala uderzeniowa(urządzenie medyczne) Astar z 2 końcówkami (do modelowania i do świadczenia usług fizjoterapeutycznych
 Sauna Karbonowa
 VelaShape nine - sprzęt do endermologii z falą RF i laserem biostymulującym oraz liposukcji kawitacyjnej z technologią Vacumm – wykorzystywany w walce z cellulitem oraz nadmiarem zbędnej tkanki tłuszczowej.
O każdej z maszyn oraz efektach można przeczytać na specjalnie stworzonej do tego podstronie ruszsiezbeti.pl/modelowanie-sylwetki/

Możemy również udostępnić gotową podstronę.

Informacje podstawowe

Branża
  • fryzjerstwo, uroda, spa
Województwa
  • pomorskie
Miasto Malbork
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 299000 zł
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej