• Kategoria: Oferty biznesowe
  • Data: 2021-05-18
  • Identyfikator ogłoszenia: #51749

Sklep internetowy butik z odzieżą damską

Przedmiotem sprzedaży jest kompletny butik online z odzieżą damską. Butik został założony w listopadzie, nie jest to przestarzały sklep wymagający rebrandingu, sklep jest bardzo świeży i „modny”.

Obecnie wartość samego towaru to około 20 tys. PLN (oczywiście mówimy tu o wartości zakupu po cenie hurtowej, bez marży). W skład butiku wchodzi właściwie wszystko, co jest potrzebne do prowadzenia takiego biznesu online.

Mówimy tutaj o dosłownie wszystkim, między innymi jest to studio projektowe (profesjonalny ekran winylowy podłoga plus tło, statywy pod ekran, lampa pierścień o dużej mocy razem ze statywem, która pozwala na wykonywanie sesji nawet przy kiepskim oświetleniu/ świetle dziennym, bardzo solidne lustro o wysokości 2m, dodatki, elementy charakteryzacji takie jak kapelusze, plakat itp.

Dodatkowo mamy pełny branding sklepu, grafika i logo przygotowane zostało przez profesjonalistę, projekt jest autorski, 7 wersji logotypów, także w różnych konfiguracjach kolorystycznych.
W skład brandingu wchodzą też gotowe metki, pozostało około 1000 sztuk (bardzo wysoka jakość wykonania), naklejki, ulotki (papier o bardzo wysokiej gramaturze 300g, mat, a nie cieniutki świstek). Oczywiście wszelkie dotychczasowe projekty i pliki także są częścią składową biznesu.
Do tego dochodzi też duży zapas magazynowy opakowań, pergamin do pakowania, kartony (gabaryt paczkomaty A oraz gabaryt większy, 2 rozmiary).

Jako element, który nas wyróżniał na tle innych butików dodawaliśmy do zamówień kule do kąpieli (165 gram, kule są bardzo duże i szybko musują), kule mają branding firmowy. Pozostało około 900 sztuk o wartości ok. 4 tys. PLN. Do tego cały know how związany z prowadzeniem takiego biznesu, jestem w stanie przekazać też know-how odnośnie facebook ads managera. Konto na instagramie ma powyżej 1,3tys obserwujących, profil na facebooku około 1,7 tyś (wszystko pozyskane organicznie, przez influencerów i reklamy, nie ma tutaj kupionych followersów.)

Strona jest postawiona na platformie shoplo, wszystkie potrzebne wtyczki są zintegrowane, praca na stronie jest bardzo prosta i intuicyjna.

Informacje podstawowe

Branża
  • informatyka
  • handel detal i hurt
  • internet
  • odzież, tekstylia
Województwa
  • śląskie
Miasto Częstochowa
Obszar działalności Krajowy
Rodzaj oferty sprzedam
Wymagania

cena 16 tys.do negocjacji

Uwagi

źródło : www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej