• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2019-01-21
  • Identyfikator ogłoszenia: #42172

Sochodowa karczma na Mazurach

Karczma powstawała od 2002 roku przy ogromnym wysiłku i zaangażowaniu Właścicieli. Fizyczne zmęczenie rekompensowane było zadowoleniem i uznaniem powracających klientów Karczmy. Następca prawny nieruchomości zyska nie tylko nieruchomość stanowiącą budynek usługowy z wygodną częścią mieszkalną na poddaszu, ale przede wszystkim gotowy, wypracowany przez lata, znakomicie prosperujący biznes gastronomiczny, w który Właściciele „Jagienki” pomogą wdrożyć przyszłego nabywcę.

W bryle budynku - na poddaszu mieści się wygodne, przestronne 3 pokojowe mieszkanie właścicieli z salonem kąpielowym i tarasem.

Karczma położona jest na przedmieściach Mazur. Miłośnicy tej krainy potrafią spędzać tu każdy weekend, szczególnie upodobali ją sobie mieszkańcy stolicy; podróż z Warszawy zajmuje zaledwie 2,5 godziny. „Jagienka” ma swoich wielbicieli w całej Polsce, jako że WSZYSTKIE DROGI PROWADZĄ DO BURDĄGA :)

Miejscowość Burdąg otaczają ze wszech stron lasy i jeziora. Wyjątkowy mikroklimat doceniają stali bywalcy i miłośnicy tego miejsca. Karczma zyskała popularność wśród znanych osobowości polskiego kina, teatru, telewizji i sceny muzycznej. Większość z nich pozostaje wierna temu uroczemu miejscu i powraca tutaj, choćby nie zawsze było im po drodze.

Kuchnia „Jagienki” bazuje na starych polskich recepturach, serwując dania z wyselekcjonowanych, zdrowych i ekologicznych produktów - szczególnie dania sezonowe cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Karczma Jagienka została objęta patronatem programu Regionalnego Dziedzictwa Kulinarnego w 2007 roku.

Oprócz działającej na co dzień restauracji, Karczma organizuje imprezy okolicznościowe, świadczy również usługi w zakresie cateringu. Restauracja jest gotowa ugościć max 75 osób, zaś w przypadku imprez tanecznych - 60 gości. Nieruchomość sprzedawana jest z pełnym wyposażeniem części restauracyjnej oraz zapleczem kuchennym.

O nieruchomości
Dom jednorodzinny, wolnostojący, parterowy, z poddaszem mieszkalnym i garażem, niepodpiwniczony wybudowany w 2002 roku w technologii betonu komórkowego, dach drewniany kryty dachówką ceramiczną, okna PCV. DZIAŁKA o pow. 2996 m2.

Na parterze mieści się lokal gastronomiczny (obejmujący również część garażową), zaś na poddaszu pomieszczenia mieszkalne, z niezależną komunikacją. Część restauracyjna przystosowana jest do korzystania dla osób niepełnosprawnych.

Parametry techniczne
· pow. użytkowa 233,20 m2
· pow. zabudowy 262,60 m2 (184,9 m2+ 77,7 m2– tarasy i schody zewn.)
· kubatura 1230 m3

PARTER o pow. użytkowej 113,60 m2, w tym:
- część restauracyjna - KARCZMA z barem dla klientów i kominkiem, wiatrołapem, zapleczem oraz toaletą dla gości (damska i męska)
- część gospodarcza o łącznej powierzchni ponad 17 m2, w tym kuchnia, magazyn, biuro, wiatrołap, kotłownia, pomieszczenie gospodarcze

PODDASZE mieszkalne o pow. użytkowej 107 m2 (po podłodze 132,60 m2), w tym:
- hall + schody 6,5 m2
- część dzienna 60 m2 wraz z otwartą kuchnią (po podłodze 71,4 m2)
- sypialnia 19,7 m2 (po podłodze 25,6 m2) z możliwością podziału na 2 pokoje
- sypialnia 15 m2 (po podłodze 16,2 m2)
- salon kąpielowy 9,6 m2 (po podłodze 14,7 m2) z oknem

Część mieszkalna oprócz niezależnego wejścia z zewnątrz posiada dodatkową komunikację wewnętrzną z zapleczem części restauracyjnej.

Na terenie działki znajduje się wkomponowana w przestrzeń drewutnia o pow. użytkowej 40 m2 (2 niezależne pomieszczenia z osobnymi wejściami, po 20 m2 każde), połączona z murowanym garażem. Całość kryta dachówką ceramiczną.

Dla zwiększenia atrakcyjności nieruchomości oraz podniesienia komfortu pracy, został przygotowany projekt rozbudowy części restauracyjnej o dodatkową powierzchnię użytkową 45 m2 - kuchnię, w celu obsługi imprez okolicznościowych.

Informacje podstawowe

Branża
  • turystyka, hotelarstwo
Województwa
  • warmińsko-mazurskie
Miasto Burdąg
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 1690000 zł
Czy firma jest zyskowna? Tak
Uwagi

źródło: www.biznesoferty.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej