• Kategoria: Oferty biznesowe
  • Data: 2022-11-09
  • Identyfikator ogłoszenia: #52641

Spedycja nawiąże współpracę z przewoźnikami do 3.5t na UE

Poszukujemy przewoźników z własnymi autami do 3,5 tony w zabudowach typu plandeka 8-12 palet (również z windą) oraz skrzynie (obowiązkowo z windą) 8-10 palet.

Specjalizujemy się w prowadzeniu aut po Europie w trybie 3/1 lub 4/1 (inne warianty również możliwe)

Naszym atutem jest fakt, że prowadzimy również własne auta z naszymi kierowcami - co sprawia, że znamy realia tego typu transportu - w przeciwieństwie do typowych spedycji. Dzięki temu podchodzimy realnie do kosztów transportu oraz możliwości kierowcy i w obecnie szybko zmieniającym się rynku dostosowujemy stawki za km do cen paliwa i innych zmiennych.

Zapewniamy pełne wsparcie dla kierowcy - a nasi spedytorzy są dostępni są 24 godziny, 7 dni w tygodniu.

UWAGA: w obecnie panujących czasach dostosowujemy stawki do panujących realiów! Widzimy, co się dzieje i reagujemy na bieżąco.

Poniżej przedstawiamy ogólne warunki współpracy - zależne od najczęstszych parametrów jak wymiary auta, winda czy uprawnienia ADR. Istnieje możliwość indywidualnego ustalenia stawki w przypadku nietypowych aut.

Nowość!
Akceptujemy faktury ze skanami CMR.
Zapraszamy również przewoźników bez licencji międzynarodowej!

Warunki współpracy:

Stawka od 0,55€/km do 0,6€km NETTO! - w zależności od typu auta
Termin płatności - 30 dni z możliwością skonta.

Ilość kilometrów w systemie 3/1 wynosi 11.000-13.000km (tutaj podajemy realne kilometry), a wyznaczając trasy nie kierujemy kierowcy oby jak najkrótszą drogą. W celu osiągnięcia tych przebiegów posiadamy system gwarancji, który rekompensuje brak wyrobienia ew. kilometrów do minimum 10.500km na 3 tygodnie. (w przypadku dłuższych/krótszych wyjazdów zmienia się to proporcjonalnie) w celu poznania jak działa ten system prosimy o bezpośredni kontakt.

Kraje, na których pracujemy to: Niemcy, Benelux, Francja, Włochy, Szwajcaria i Austria.

Opłacamy wszystkie promy, tunele, mosty i zwracamy za autostrady na podstawie paragonów (jeżeli trasa wymagała opłat).
W przypadku jazdy po Francji - jeżeli kierowca jest na umowie o pracę - opłacamy hotele oraz zajmujemy się ich zlokalizowaniem i rezerwacją dla wygody kierowcy. Koszty hotelowe zwracamy w przyśpieszonym terminie 7 dni.

Samo ogłoszenie nie jest w stanie odpowiedzieć na wszelkie zagadnienia jakim jest współpraca z nami - więc jeżeli posiadają Państwo jakiekolwiek pytania zapraszamy do kontaktu telefonicznego w godzinach 8:00 do 19:00 codziennie. Nawet w weekendy.

Informacje podstawowe

Branża
  • transport, logistyka
  • usługi dla firm
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Warszawa
Obszar działalności Międzynarodowy
Rodzaj oferty nawiążę współpracę
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej