• Kategoria: Szukam inwestora
 • Data: 2021-05-12
 • Identyfikator ogłoszenia: #51681

Spółka obrotu energią elektryczną z aplikacją mobilną

Please let us know if you need english version of introduction, teaser and pitch deck on the current stage

Spółka obrotu energią elektryczną, która proponuje konsumentom oraz producentom prądu nowoczesne, cyfrowe usługi związane z ekologią dając im możliwość bezpośredniego, namacalnego udziału w rynku zielonej energii. Działalność spółki wpisywać się będzie w jeden z największych trendów w biznesie w ostatnich latach - digitalizację i ekologię.

Dysponujemy gotową do dokapitalizowania spółką z koncesją na obrót energią elektryczną (obecnie pod inną nazwą), pełnym biznesplanem, doświadczonym zespołem, projektem marki, wiedzą i zapałem do pracy.

Przedsiębiorstwo wprowadzi na rynek innowacyjne możliwości dynamicznego zarządzania zakupami energii elektrycznej bezpośrednio od wytwórcy energii w źródłach odnawialnych za pomocą aplikacji mobilnej. Zbudowana w ten sposób platforma pozwoli na odpowiednie wynagrodzenie producenta za wyprodukowanie czystej energii, a konsumentowi da pewność, że w danej chwili zużywa prąd nie szkodząc przy tym środowisku, w, którym żyje. Dodatkowo, skojarzenie ze sobą konsumenta w najbliższym otoczeniu producenta za pomocą gps wspomaga zarządzanie siecią przez Operatorów Sieci Przesyłowej, a, także da możliwość zakupu energii elektrycznej do dowolnego miejsca dzięki użyciu technologii blockchain (oznaczania energii). To wszystko w otoczeniu wzrastających ceny energii, które zmuszają przedsiębiorców do większej optymalizacji jej zużycia oraz ceny, a, także zbliżającego się zwiększonego popytu na energię ze względu na coraz tańsze i powszechniejsze napędy elektryczne w motoryzacji.

Strategią spółki będzie stopniowe budowanie wiarygodności na rynku jako rzetelny kontrahent w zakresie obrotu energią. Stopniowo zwiększać będzie bazę klientów po stronie zarówno wytwórców jak i konsumentów w postaci przedsiębiorstw i gospodarstw domowych do, których ostatecznie wystosuje ofertę sprzedaży energii elektrycznej do dowolnego miejsca za pomocą aplikacji, która umożliwi, także rozwinięcie usług w zakresie elastyczności zużycia.

Zgromadzony kapitał spółka przeznaczać będzie między innymi na budowę stacji ładowania pojazdów elektrycznych kompatybilnych z usługami mobilnymi znajdującymi się w ofercie spółki, również w modelu Station - for - Power (budowa stacji ładowania w zamian za dostawę prądu i zarządzanie popytem).

Ze względu na planowaną skalę optymalna kwota dokapitalizowania spółki wynosi 10000000 pln. Możliwe jest jednak niższe skalowanie.

Zapraszamy do zapoznania się z teaserem inwestycyjnym oraz prezentacją pitch - deck oraz do kontaktu.

Informacje podstawowe

Branża
 • informatyka
 • ekologia, ochrona środow.
 • handel detal i hurt
 • internet
 • marketing, reklama, media
 • energetyka
 • usługi dla ludności
 • usługi dla firm
Województwa
 • brak / dowolne
Miasto Warszawa
Obszar działalności Międzynarodowy
Stopień zaawansowania Startup
Wysokość poszukiwanego kapitału (od-do) 4000000 zł - 10000000 zł
Typ inwestora Dowolny
Przewidywana stopa zwrotu/rentowność 30%
Procent udziałów do negocjacji
Czy jest biznes plan Jest
Możliwość udziału niepieniężnego Nie

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej