• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2023-09-11
  • Identyfikator ogłoszenia: #59498

Sprzedajemy gotowy biznes gastronomiczny

Sprzedajemy gotowy biznes do produkcji mrożonych półproduktów (pierogi, pielmieni, kotlety, syrniki, gołąbki i inne domowe smakołyki). Funkcjonował przez 15 miesięcy.
Tekst opisuje matematykę sprzedającego biznesu, bonus kaucji.

Jeśli nie jesteś zainteresowany, ale znasz osobę, która może być zainteresowana tym biznesem, zaznacz w komentarzach lub podaj mój kontakt. Jako bonus daję 100$ osobie po rekomendacje której znajdzie się kupujący.

Firma jest w pełni gotowa do pracy.

strony w mediach społecznościowych planeta_smakolykiv ta
food_bar_pl

usługa dostawy jest również połączona na Pyszne.pl

Dużo zainwestowaliśmy w znalezienie przepisów na smakołyki, które pokochają klienci również zainwestowano w marketing.

Czym różni się marka od innych sklepów: dostawa. Ludzie czują się komfortowo, otrzymując dostawę w zaplanowanym czasie. Pomiędzy różnymi opcjami zakupu smakołyków wybierają dostawę.

Wprowadziliśmy również format „subskrypcji” na dostawę. Co miesiąc lub co tydzień, o ustalonej wcześniej godzinie i dacie, kurier dostarcza zamówienie do klienta.

Co to dało firmie: firma może w przewidywalny sposób czerpać zyski z tego rodzaju pracy, zamiast zależeć od zamówień na Instagramie, serwisów do zamawiania jedzenia lub od klientów którzy kupują na miejscu.

Lokal 84 m2 całkowicie przeszedł kontrolę sanepidu. Opłacone ubezpieczenie.

Lokal jest w pełni wyposażony i gotowy do pracy:

1. Okap, klimatyzacja
2. Zostawiamy wszystkie profesjonalne urządzenia: zamrażarki, lodówkę, mikser do ciasta, stoły do profesjonalnej kuchni, kuchenkę elektryczną, maszynkę do mielenia mięsa, sprzęt do zamrażania smakołyków, do gotowania. Półki do przechowywania naczyń.

Wszystkie urządzenia są profesjonalne i certyfikowane do pracy w kuchni komercyjnej.

Podczas zawierania umowy przekazujemy wszystkie kontakty dostawców produktów i sposoby komunikacji z nimi.

Przekazujemy również:
- wszystkie dostępy do stron (główne źródło klientów) i numerów. Codziennie bez reklam otrzymujemy 3-5 zamówień ze strony Instagram. Przy aktywnej pracy reklamowej 10+
- numer, który znają wszyscy stali klienci
- kontakt z księgowym, jaki proces biznesowy
- baza klientów w 15 miesięcy
- Nazwa marki, logotypy, kontakty zespołu (reklama, designer, sprzątanie, tłumacz)
- przepisy

Średni koszt jednego zamówienia w ciągu ostatnich 6 miesięcy to 145zł. Planowaliśmy zwiększyć do 190zł poprzez wprowadzenie nowych produktów. Przekazujemy również przepisy na nowe produkty.

Właściciel lokalu - jest świetną osobą.

Jeśli zawrzemy umowę sprzedaży przed 20-25 września, zostawimy naszą kaucję właścicielowi, to znaczy zaoszczędzisz 3500$ na kaucji i nie „zamrozisz” pieniędzy, możesz je odpowiednio wykorzystać do rozwoju.

Koszt klienta ukierunkowanej reklamy wynosi 4,5$, średni paragon zamówienia 33,5$, już przy pierwszym zamówieniu firma otrzymuje zwrot z inwestycji w reklamę. Przekazujemy również skrypty wiadomości i rozmów z klientami, procesy wyszukiwania, zatrudniania i wprowadzania pracowników.

Zastrzegam sobie jednak prawo do odmowy sprzedaży, jeśli moje i osoby kupującej wartości w wizji produktu nie są zbieżne, ponieważ w biznes włożono dużo siły i duszy.

P. S. biznes absolutnie działa. Nie planowaliśmy sprzedawać. Okoliczności rodzinne zmuszają do powrotu na Ukrainę, jeśli chcesz się dowiedzieć więcej szczegółów, omówimy osobiście podczas obejrzenie lokalu.

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • dolnośląskie
Miasto Wrocław
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 86300 zł
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej