• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2018-09-25
  • Identyfikator ogłoszenia: #40741

Sprzedam Catering Dietetyczny

Liczba pracowników:5
Sprzedam catering dietetyczny, marka znana i działająca na terenie Krakowa i okolic.

Sprzedam całość przedsiębiorstwa : wizualizację firmy, w pełni zautomatyzowaną stronę www, markę cateringu, z recepturami, know-how, bazą klientów, sprzęty, umowa najmu, pracownicy,dietetyk, kontakty handlowe, dostawcy, partnerzy biznesowi, Haccp, lokal odebrany przez sanepid itp.) za kwotę 120.000 zł (do negocjacji) - przedsiębiorstwo byłoby wolne od zobowiązań.

Istnieje również możliwość sprzedaży spółki obecnie działającej w ramach marki, z należnościami, tutaj cena jest do uzgodnienia,


W chwili obecnej catering działa i jest gotowy do rozwinięcia. Właściciele sprzedają catering w związku ze zmianą planów życiowych jednego ze wspólników.

Catering dietetyczny to prężnie rozwijająca się branża. Jeśli myślisz o tego typu biznesie - nie ma lepszej okazji. W ramach tej oferty oferujemy ugruntowaną na rynku,, markę znaną i lubianą przez klientów, z pełnym know-how, logiem, mediami społecznościowymi, recepturami dań, które stanowią o wyjątkowości i są źródłem popularności wśród klientów - wreszcie, bazę aktywnych klientów. Tym samym, zaczynasz działalność z dużym plusem.

Szczegóły po kontakcie mailowym / za pomocą portalu.

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • małopolskie
Obszar działalności Wojewódzki
Cena sprzedaży 120000 zł
Cena do negocjacji Tak
Możliwości rozwoju

Liczne kontakty partnerskie, udział w eventach z min E. Chodakowską, Kuczjem, lokalnymi partnerami, akcje charytatywne, spoty, maratony i imprezy sportowe. Marka rozpoznawalna. Wstępne rozmowy na temat nawiązania współpracy z cateringiem E. Chodakowskiej

Forma prawna Spółka cywilna
Współpraca posprzedażowa Tak
Okres działalności w latach 1 rok

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej