• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2023-11-10
  • Identyfikator ogłoszenia: #59985

Sprzedam cukiernię

Sprzedam dobrze prosperującą, tradycyjną cukiernię zlokalizowaną na krakowskim Kazimierzu.

Cukiernia wraz z pracownią stanowi rodzinny biznes z ponad 70-letnią tradycją. Od momentu założenia lokalu przez Romana Cyrana, mojego Tatę w roku 1950 - miejsce opiera się na jakości, tradycyjnych recepturach oraz stałej grupie klientów zbudowanej przez lata. Cukiernia stanowi markę samą w sobie.

Biznes jest gotowy do prowadzenia przez nowego właściciela natychmiastowo - od momentu podpisania umowy. Istnieje również możliwość rozwoju lokalu o ogródek lub dostawy do klientów, które przetestowaliśmy w okresie pandemii.

W cenie zawarte są: wyposażenie sklepu, pracownia wraz z niezbędnym sprzętem, magazyn, zaplecze pracownicze wraz z częścią sanitarną dla personelu.

Lokal o łącznej powierzchni 128 m2.

Nowy właściciel w ramach przejęcia uzyska wynegocjowany przez nas na bardzo korzystnych warunkach czynsz - na niskim poziomie w porównaniu do obecnych stawek rynkowych. Dodatkowo podpisane na 2 lata umowy na media na preferencyjnych warunkach (gaz, prąd).

Zależy nam na tym, żeby biznes przeszedł w dobre ręce i dalej prosperował i został obecny na gastronomicznej mapie Kazimierza.

Informacje podstawowe

Branża
  • spożywcza
Województwa
  • małopolskie
Miasto Kraków
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 200000 zł
Cena do negocjacji Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej