• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2018-10-12
  • Identyfikator ogłoszenia: #40968

Sprzedam dom z zakładem cukierniczym

W spokojnej okolicy na Podzamczu w Ciechanowie do sprzedania dom piętrowy 5 pokojowy o całkowitej powierzchni 260 m2 na działce o powierzchni około 500 m2.

Parter domu o powierzchni 100 m2 składa się z przedpokoju, łazienki, oddzielnej kuchni z tarasem, sypialni, dużego salonu z jadalnią.

Na I piętro prowadzą ładne dębowe schody. Metraż I piętra 80 m2 obejmuje 3 sypialnie, łazienkę. Na piętrze jest wyjście na taras oraz wejście na poddasze nieużytkowe.

W części piwnicy mieści się spiżarnia, kotłownia wyposażona w dwa piece na ogrzewanie gazowe oraz zwykły piec na tradycyjny opał a także garaż jednostanowiskowy.

Dom jest w bardzo dobrym stanie, drewniane podłogi idealnie utrzymane, łazienki : terakota i glazura w szarości, biała zabudowa szafek. W kuchni na podłodze terakota , zabudowa szafek w kolorze waniliowym, w zabudowie zmywarka, kuchnia z piekarnikiem, nowa lodówka.

Dom z oddzielną częścią przeznaczoną na prowadzenie działalności gospodarczej, która odbywała się w części piwnicy: biura i pomieszczenia socjalne oraz w dobudowanej hali 150 m2. Osobne wejścia do części usługowej ale bezpośrednio połączone z częścią mieszkalną.

Posesja posiada stylowe ogrodzenie z klinkieru i zaimpregnowanych, drewnianych sztachet w ciemno brązowym kolorze, dwa wjazdy , z czego jeden to automatycznie otwierana brama. Dom zbudowany metodą tradycyjną z pustaka w latach 80-tych, ocieplony styropianem oraz zabudowany białym sidingiem. Wszystkie okna są plastikowe( profil rehau) w kolorze ciemno brązowym. Budynek wyposażony w instalację alarmową i monitoring. Lokalizacja to spokojne miejsce na Podzamczu , dobre na prowadzenie działalności gospodarczej. Do tej pory był to zakład cukierniczy, całe wyposażenie :piec gazowy Revent, dzielarka, mieszarka, ubijaczka, stoły i pozostałe wyposażenie na stanie, domena strony internetowej. Z powodu złego stanu zdrowia właścicieli działalność została zawieszona.

Przeznaczenie części usługowej to także hurtownia, magazyny, krawiectwo.

Informacje podstawowe

Branża
  • nieruchomości komercyjne
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Ciechanów
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 650000 zł
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.otodom.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej