• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2018-12-05
  • Identyfikator ogłoszenia: #40638

Sprzedam dwa działające sklepy medyczne

Centrala zaopatrzenia i usług medycznych
Oferuje dwa sklepy do sprzedania z pełnym wyposażeniem
Oferujemy Państwu dobrze prosperujące dwa sklepy medyczne z asortymentem medyczno-ortopedycznym.
Sklepy działają na rynku lokalnym od 18 lat, z roku na rok zwiększając ilość stałych klientów. Decyzja o sprzedaży wynika z faktu, iż właścicielka chce przejść już na emeryturę.

Lokal w Gliwicach jest o pow. ok. 60m2 (40m2 to powierzchnia sklepu +pomieszczenie biurowe i socjalne na zapleczu +toaleta, to ok. 20m2 łącznej powierzchni .magazynowej). Sklep znajduje się w centrum miasta, lokalizacja w pobliżu Uniwersytetu zapewnia stałych klientów. Bezpośrednio przed sklepem znajdują się miejsca parkingowe, przez co klienci nie mają problemu z bliskim podjechaniem pod sklep.
Lokal jest wynajmowany, a czynsz w porównaniu zarówno do lokalizacji jak i cen pobliskich lokali jest bardzo atrakcyjny.

Lokal w Pyskowicach jest wyjątkowo obszerny i ma większą powierzchnię magazynową. Jest usytuowany w bardzo dobrym miejscu. Sklep w Pyskowicach ma nowsze umeblowanie i jest jednym z dwóch sklepów w tej miejscowości. Powierzchnia sklepu to ok. 80 m2, z tego 60 m2 to powierzchnia sprzedażowa, a 30 m2 to zaplecze socjalne, magazyn oraz toaleta. W pobliżu sklepu można bez problemu zaparkować, co jest bardzo istotne dla większości klientów. Ze względu na niewielką konkurencję sklep funkcjonuje bardzo dobrze.
Lokal jest wynajmowany, a czynsz w porównaniu zarówno do lokalizacji jak i cen pobliskich lokali jest bardzo atrakcyjny.

Przez te lata prowadzenia działalności udało się pozyskać stałych klientów, jak i co miesiąc pojawiają się nowi.
Oba sklepy posiadam umowę z NFZ, co świadczy o tym, że sklepy są w pełni przystosowane do osób niepełnosprawnych.

Przedmiotem sprzedaży jest:
- kompletne wyposażenie sklepu (meble, drukarki, komputery (wraz z programem)
-towar będący na wyposażeniu obu sklepów (wartość ok. 100000 złotych), tj;
Łóżka ortopedyczne, wózki inwalidzkie, chodziki, pionizatory, kule, laski, ortezy, sprzęt stomijny, krzesła i fotele rehabilitacyjne, pasy, kołnierze, gorsety, ciśnieniomierze, pieluchomajtki, kosmetyki Scholla, odzież medyczną, inhalatory, wyposażenie gabinetów medycznych etc
- wyposażenie wypożyczalni (wózki, kule, balkoniki)

Przy sprzedaży zostanie wystawiona szczegółowa faktura za poszczególne towary z obu sklepów, co umożliwi łatwe przejęcie towaru na stan nowego sklepu.

Decydując się na zakup Centrali Zaopatrzenia Medycznego mają Państwo pewność płynnego przejścia w realne dochody, bez konieczności budowania swojej pozycji na rynku.
Po zakupię możliwa jest pomoc i wsparcie w zaznajomieniu się z okolicznym rynkiem firm, instytucji, lokalnych dostawców, przychodni z którymi dotychczas współpracowaliśmy.

Wszystkie chętne osoby zapraszamy do kontaktu.

Informacje podstawowe

Branża
  • medycyna, farmacja
Województwa
  • śląskie
Miasto Gliwice
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 150000 zł
Uwagi

źródło: www.biznesoferty.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej