• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-08-24
  • Identyfikator ogłoszenia: #52540

Sprzedam działającą pizzerię

Sprzedam dobrze prosperującą i rozwijającą się pizzerię nastawioną na dostawę pizzy do Klientów, zlokalizowaną na warszawskiej Woli. Liczba mieszkańców w strefie dostaw pizzerii to ok 160 tyś osób.

Sprzedaż stabilnie rośnie na poziomie ok 8-10% co miesiąc. Pizzeria została otwarta w zeszłym roku, zdobyła silną pozycje na rynku i bardzo dobrze się rozwija. Jej koncepcja w całości została opracowana przez ekspertów z dziedziny gastronomi, marketingu i biznesu oraz wdrożona ze wszystkimi szczegółami.

Posiadamy bardzo dobre opinie we wszystkich serwisach internetowych: Pyszne.pl 5 gwiazdek, nasza strona www 5 gwizdek, Google 4,8 gwiazdek, Uber Eats 4,8 gwiazdek. Posiadamy aktywnie prowadzone konta na FB oraz Instagram.

Pizzeria pracuje według opracowanych i spisanych procedur, dzięki czemu jest w stanie zapewnić stałą wysoką jakość zarówno wypiekanych pizz jak i obsługi Klienta oraz szybko wdrożyć nowy, nawet niedoświadczony personel do pracy.

Menu zostało wypracowane w taki sposób, aby maksymalizować sprzedaż, a produkcja pizz jest realizowana według spisanych precyzyjnych instrukcji zapewniających powtarzalność – każda pizza zawsze smakuje tak samo.

Biznes ma bardzo duży potencjał rozwoju, zarówno obecnego lokalu jak i otwierania nowych lokali jako sieć pizzerii. Posiadamy koncesję na alkohol 4,5%.

Obecnie sprzedaż w skali roku to ok 550 tys, ale stale rośnie, więc będzie to wartość dużo wyższa. Przy tych obrotach dochód w skali roku to ok 120 tys przy zaangażowaniu właścicieli w prowadzenie pizzerii, ale ta kwota też stale rośnie więc docelowo należy spodziewać się dużo większej wartości.

Sprzedajemy ten dobrze prosperujący i rozwijający się biznes z ogromnym żalem. Powodem jest nagła zmiana sytuacji w życiu prywatnym właścicieli, która z dnia na dzień spowodowała niemożność zajmowania się dalszym prowadzeniem i rozwojem biznesu. Chcemy go oddać w dobre ręce, które w pełni wykorzystają jego potencjał.

Sprzedajemy kompletny, funkcjonujący biznes, w którego skład wchodzą między innymi:
- marka (nazwa, logo, system identyfikacja wizualnej),
- koncepcja marketingowa,
- łatwy do zapamiętania nr telefonu,
- własna strona www z systemem zamówień oraz aplikacją mobilną do zamówień,
- platformy sprzedażowe (Pyszne.pl, Uber Eats),
- baza zadowolonych i lojalnych klientów,
- receptury produkcji pizz,
- źródła pozyskania składników,
- wszystkie procesy wewnętrzne,
- system POS,
- pełne wyposażenie kuchni (piec do pizzy, stół pizzerski, lodówki, zlewy, blaty robocze, kompletne wyposażenie kuchni i magazynku itp.),
- pełne wyposażenie sali sprzedaży (stoliki, krzesła, ogródek, lodówka na napoje itp.),
skuter do realizacji dostaw wraz z miejscem garażowym oraz torby dostawcze i terminale mobilne,
- lokal 38 m2 wraz z oddzielny pomieszczeniem na śmieci oraz dodatkowym ogródkiem (lokal nie est duży bo pizzeria koncentruje się na dostawach).

Zapewniamy pełne wdrożenie nowych właścicieli w system działania pizzerii wraz z pełnym przeszkoleniem oraz wszelką pomocą. Przekażemy wszystkie kontakty biznesowe (dostawcy, miejsca zakupu składników itp.).

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Warszawa
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 59000 zł
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.wlasnybiznes.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej