• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2022-10-12
  • Identyfikator ogłoszenia: #56949

Sprzedam działający sklep stacjonarny + internetowy

Sprzedam działający biznes. Sklep stacjonarny (Poznań centrum) + internetowy. Marka bliska filozofii życia w rytmie slow life oraz zero waste. istniejąca ponad 4 lata na rynku - uznanie i liczne wyróżnienia. Szeroki asortymentem, istniejąca baza stałych klientów.

sprzedam sklep działający pod hasłem zero waste, czyli skupujący i sprzedający produkty z drugiej ręki znajdujący się w Poznaniu przy ulicy Półwiejskiej 15. Sklep funkcjonuje już od 4 lat.
Sklep Wieloryb powstał z pasji. Jest to inicjatywa podyktowana rosnącymi potrzebami dbania o naszą planetę, która przez nadmierną eksploatacje jest zagrożona. Zależało nam na tym, aby szczerzyć idee zero waste. Dlatego stworzyliśmy sklep, w którym można zarówno sprzedać jak i kupić używane produkty.
Przez cały okres funkcjonowania sklepu angażowaliśmy się w wiele akcji mających na celu rozpowszechnianie informacji na temat tego jak dbać o środowisko. Takie jak Targi Zero Waste czy Podlasie Slow Fest. Sami również organizowaliśmy w naszej przestrzeni wydarzenia mające na celu promocję lokalnych twórców. Odbył się wernisaż ceramiki, biżuterii, a także malarstwa. Dodatkowo, przez pewien czas mieliśmy swoje stoisko w Starym Browarze, a także w Parku Wilsona podczas eko eventu. Angażowaliśmy się również w różnego rodzaju ekologiczne akcje jak choćby #trashtag.
Nawiązaliśmy długofalowe działanie wraz z poznańską Fundacją Szlachetny Bohater. Od początku przywiązywaliśmy dużą wagę do tego kto wraz z nami tworzy Sklep Wieloryb. Otaczaliśmy się wyłącznie osobami, które, tak jak my, są pasjonatami i przejmują się stanem naszej planety.
Publikacje na temat naszych działań pojawiły się między innymi we Freshmagu, Spacerowniku, Głosie Wielkopolskim czy portalu mamajakty.pl. Na naszym Instagramie mamy ponad 400 obserwujących, a na facebooku ponad 8 tysięcy. Dodatkowo mamy również grupę na facebooku, na której jest ponad
400 osób.
Za nasz film promujący działalność Sklepu Wieloryb otrzymaliśmy nagrodę w VI Festiwal Filmów Odpowiedzialnych "17 Celów" czyli na festiwalu związanym ze zrównoważonym rozwojem i globalną edukacją.
Dlatego zależy nam, aby Sklep Wieloryb prowadziły wciąż osoby, którym bliska jest filozofia życia w rytmie slow oraz zero waste i z pasją mogą dalej rozwijać ten biznes.

Marka jest rozpoznawalna na lokalnym rynku oraz w Internecie posada grono stałych klientów i odwiedzających.
Posiadamy unikalną identyfikację wizualną - logotyp i nazwę opatentowaną.
W ramach firmy jest również prowadzony sklep internetowy który generuje sprzedaż oraz pozyskuje towar z wycen online.
Posiadamy również rozbudowane profile na platformie allegro i olx.
W pełni wyposażony i obrandowany lokal w topowej lokalizacji Poznania.

Informacje podstawowe

Branża
  • handel detal i hurt
Województwa
  • wielkopolskie
Miasto Poznań
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 99999 zł
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej