• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2024-01-24
  • Identyfikator ogłoszenia: #60552

Sprzedam firmę logistyczną

Niniejszym przedstawiamy ofertę sprzedaży DZIAŁAJĄCEJ i PRZYNOSZĄCEJ 5 cyfrowe DOCHODY firmy z branży spedycyjnej działającej w obszarze kruszyw, z siedzibą na Śląsku. Sprzedaż dotyczy całego przedsiębiorstwa, w tym marki, wraz z całym know-how, strukturami sprzedaży, kadrą pracowniczą, stroną www, licencjami na oprogramowanie w tym MONDAY do zarządzania firmą, a także całą wartością dodaną przedsiębiorstwa w postaci kilkuletniej obecności na rynku, doświadczenia w branży, szerokiej i stabilnej sieci klientów w Polsce, oraz całe wyposażenie biura takie jak: komputery, drukarki, biurka, fotele, meble. Do przejęcia również umowa najmu w atrakcyjnej cenie, umowa z księgowością oraz biurem prawnym.

W 2022 r. firma uzyskała przychody ze sprzedaży na poziomie 2650000 zł. netto.

Firma realizuje działalność spedycyjną (100% przychodów). Co istotne, spółka notuje rosnącą marżę na zleceniach spedycyjnych.

Silna marka, szeroki i stały wachlarz klientów i firm współpracujących gwarantujący trwałość przychodów i dochodów, a także stabilna i doświadczona kadra wpływają na mocną pozycję firmy i jej silne fundamenty ekonomiczno- organizacyjne.

Elastyczny sposób wynagradzania pracowników ściśle powiązany z wynikami firmy służy nie tylko lepszej efektywności funkcjonowania, ale też w sposób bardzo silny wiąże z nią pracowników, co oznacza, że nowy właściciel ma zapewnione dalsze stabilne zatrudnienie doświadczonej kadry.

Firmę charakteryzuje brak drogiego w obecnych czasach zadłużenia o charakterze kredytowym czy pożyczkowym.

Firma funkcjonuje na rynku od 2019 r. i na chwilę obecną pracują w niej 3 osoby.

Biorąc pod uwagę aktualną sytuacje, zwrot z inwestycji od roku do dwóch.

Informacje podstawowe

Branża
  • transport, logistyka
Województwa
  • śląskie
Miasto Katowice
Obszar działalności Krajowy
Cena sprzedaży 199000 zł
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej