• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2019-11-29
  • Identyfikator ogłoszenia: #46432

Sprzedam firmę ogrodniczo-budowlaną

Sprzedam moją firmę która prowadzę od 2014 pod nazwą DOMTECH. Od 2008r. rozwijałem ją pd szyldem firmy rodzinnej RENTIER. Na chwilę obecną firma generuje stały, comiesięczny dochód. Podpisane umowy na cykliczne wykonywanie prac ogrodowych, porządkowych oraz umowy na wykonanie ogrodów od podstaw na 2020 rok. W sumie na około 150000,00zł z możliwością dalszej współpracy. Na firmowy nr telefonu cały czas dzwonią stali klienci z różnymi pracami ogrodniczo-budowlanymi które zapewniają ciągłość pracy. Inne zlecenia pozyskiwane są z konta na olx, oferia ale głównie z polecenia zadowolonych klientów. Telefon dzwoni co chwile więc czasem nawet nie odbieram bo nie miałbym czasu pracować.

Jeżeli osoba która będzie kontynuowała pracę na wysokim poziomie może liczyć na dalsze zlecenia na które będę szukał wykonawców. Moja praca będzie w dalszym ciągu związana z tymi dziedzinami usług.

Na sprzedaż wyposażenie potrzebne do zakładania ogrodów od podstaw, pielęgnacji, wycinki drzew, oraz sprzęt budowlany który pozwolił mi wybudować dom jednorodzinny w tym roku. Dużo świeżego sprzętu i wszystko co nazbierałem od 2008r. Dodatkowo baza kontaktów, dostawców, podwykonawców.

Mogę sprzedać bez samochodów, przyczepy lub części sprzętu. Wynajem magazynu 120m2 za 600zł/miesiąc z placem parkingowym.

Zainteresowanym osobą kupnem udzielę szczegółowych informacji.

Istnieje możliwość rozratowania kwoty zakupu.

Informacje podstawowe

Branża
  • usługowa -inna
Województwa
  • śląskie
Miasto Bielsko-Biała
Obszar działalności Lokalny
Cena do negocjacji Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej