• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2019-09-10
  • Identyfikator ogłoszenia: #31982

Sprzedam firmę produkcyjną

Sprzedam zakład produkcyjny hale, maszyny ,działka przemysłowa.

Duża hala posiada 2 kanały do napraw samochodowych o długości 15 m. Powierzchnia produkcyjna to 730 m 2. Znajdują się również biura, pomieszczenia socjalne dla pracowników (stołówka, szatnie, pralnia, prysznice).
Budynek posiada instalacje; wodną kanalizacyjną, elektryczną oraz wewnętrzną C.O. Moc zainstalowana to 80 kW , zabezpieczenie bm 125 A . Przy bramie wjazdowej jest budynek ochrony, wyposażony w CO, telefon wod - can,. Cały zakład jest monitorowany z zewnątrz jak i wewnątrz. Posiada 9 kamer przemysłowych. Na posesji znajdują się 4 garaże murowane kryte blachą, ostatni garaż posiada kanał naprawczy z oświetleniem, wysokość 4 m. Stan budynków produkcyjnych oraz poziom wyposażenia potrzebny do prowadzenia działalności gospodarczej oceniono jako dobry. Na terenie hal produkcyjnych jest zainstalowanych 35 maszyn do obróbki metalu różnych,tokarki, frezarki, szlifierki, wiertarko gwinciarki, prasy,piła do metalu automat, dłutownice i inne.
Teren zabudowy ogrodzony siatka powlekaną na podmurówce betonowej, w granicach ogrodzenia w znacznej części utwardzony 70 % utwardzenia z płyt drogowych i betonu wylewanego na mokro. Brama wjazdowa 7 m na pilota.

Teren sąsiaduje z nieruchomościami przemysłowymi,o zróżnicowanej wielkości kubaturze budynków. Dojazd do budynku od zjazdu z drogi Dzierzgoń - Mikołajki Pomorskie, krótkim 100 metrowym odcinkiem asfaltowym ul. Betoniarzy , łączna powierzchnia gruntów 7000 m2.
Więcej zdjęć i informacji udzielę przez telefon lub mail-owo. Podana cena jest ceną netto.

Informacje podstawowe

Branża
  • produkcja inne
Województwa
  • pomorskie
Miasto Dzierzgoń
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 1320000 zł
Cena do negocjacji Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej