• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2023-11-15
  • Identyfikator ogłoszenia: #53240

Sprzedam Firmę Serwis GSM

Sprzedam wieloletni, ciągle prosperujący biznes. Lata renomy i stałych klientów. Mimo pandemii nie zamknięty nawet na dzień.
Powód jest prosty, moje wypalenie zawodowe oraz zmiana branży. Oczywiście przedmiotem sprzedaży jest firma nie lokal w której się znajduje, lokal usytuowany w ścisłym centrum na deptaku , kompletne wyposażenie zarówno części sprzedażowej jak i serwisowej, czynsz jak na lokalizacje bardzo niski. Przekazuje wszelkie kontakty biznesowe, wieloletnie relacje z hurtowniami itp.
Biznes jest kompletny, w zależności od dogadania się można przejąc działalność z dnia na dzień. Oferuje też miesiąc swojej pomocy w ogarnięciu wszystkiego ale max 4h dziennie.
w razie zainteresowania proszę o kontakt telefoniczny. Z racji tego, że ostatnio często przebywam w miejscu o słabym zasięgu, gdyby były problemy z dodzwonieniem się, proszę o sms wtedy oddzwonię. Oczywiście cena uzgodnienia, podana cena w ogłoszeniu obejmuje towar i wyposażenie, kwestie kwestia ceny za odstępne do uzgodnienia. Firma jest wyposażona w system erp oparty na zdalnych pulpitach, zarówno moduły handlowe detaliczne, jak i główny system zarządzania gospodarką magazynową, raportami itp, monitoring online, który swobodnie pozwoli na zdalną kontrole w czasie rzeczywistym oraz wiele przydatnych sprzętów, między innymi stacja lutownicza IR, Laser do wypalania szyb, lutownica metcal , mikroskop, myjki, ogólnie można wejść i działać . Dla dla konkretnie zainteresowanych do wglądu dokumentacja księgowa, rejestr przyjęć z wielu lat oraz inne niezbędne informacje

Informacje podstawowe

Branża
  • usługowa -inna
Województwa
  • lubuskie
Miasto Zielona Góra
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 99000 zł
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej