• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-10-14
  • Identyfikator ogłoszenia: #53240

Sprzedam Firmę Serwis GSM

Sprzedam wieloletni, ciągle prosperujący biznes. Lata renomy i stałych klientów. Mimo pandemii nie zamknięty nawet na dzień. Powód jest prosty, moje wypalenie zawodowe oraz zmiana branży. Oczywiście przedmiotem sprzedaży jest firma nie lokal w której się znajduje, lokal usytuowany w ścisłym centrum, kompletne wyposażenie zarówno części sprzedażowej jak i serwisowej, czynsz jak na lokalizacje bardzo niski. Przekazuje wszelkie kontakty biznesowe, wieloletnie relacje z hurtowniami itp.
Oferta skierowana do poważnych osób znających branże oraz znających wartość takiego interesu. Jeśli ktoś zakłada,że uciekam z tonącej firmy proszę darować sobie kontakt. Oczywiście odczuliśmy pandemię, bo każdy odczuł, natomiast pracujemy cały czas pełną parą. Nie mam ciśnienia czasowego, bardziej chodzi o to,że chcę aby ktoś się tym zajął, zanim moje wypalenie zawodowe zacznie wpływać negatywnie na biznes, a biorąc pod uwagę że nowa działalność którą zajmuje się równolegle, zaczyna zajmować mi coraz więcej czasu przyspiesza to moją decyzję. Biznes jest kompletny, w zależności od dogadania się można przejąc działalność z dnia na dzień. Oferuje też miesiąc swojej pomocy w ogarnięciu wszystkiego ale max 4h dziennie.
w razie zainteresowania proszę o kontakt telefoniczny. Z racji tego, że ostatnio często przebywam w miejscu o słabym zasięgu, gdyby były problemy z dodzwonieniem się, proszę o sms wtedy oddzwonię.

Informacje podstawowe

Branża
  • usługowa -inna
Województwa
  • lubuskie
Miasto Zielona Góra
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 99000 zł
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej