• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2019-04-19
  • Identyfikator ogłoszenia: #37984

Sprzedam firmę -sklep internetowy z chustami

Pasja do sportu zaowocowała pomysłem na stworzenie produktu, który jest przydatny w niemal każdej dyscyplinie sportu.Potencjalnych odbiorców jest niezliczona ilość. Wystarczy wymienić choćby narciarzy, snowboardzistów, kolarzy, triathlonistów, biegaczy, rolkarzy, motocyklistów, itd.

Chusty są na tyle uniwersalne, że oprócz swojej podstawowej funkcji mogą służyć jako nakrycie głowy, mogą być owinięte na ręce w celu ocierania czoła z potu, a nawet do zawiązania włosów. Możliwości są bardzo szerokie, przez co rynek zbytu jest ogromny.

Chusty frix3d są absolutnym unikatem na rynku. Żadna chusta dostępna na rynku nie oferuje takiej jakości nadruku, soczystości koloru przy jednoczesnym zachowaniu doskonałych właściwości oddychającego materiału zawierającego antybakteryjne jony srebra. Idealnie dobrana gramatura materiału oraz jego "oddychalności" powoduje, że chusty frix3d nie mają sobie równych na rynku.

Gama wzorów oferowanych już dziś przez frix3d to niewielka dawka możliwości jakie daje ta technologia.

Niestety brak czasu i powiększająca się rodzina nie pozwalają mi na odpowiednie zaangażowanie w rozwijanie biznesu, bo aby biznes rozkręcić trzeba poświęcić sporo czasu i uwagi. W efekcie podjąłem decyzję o odsprzedaniu całego biznesu osobie, która z pasją i zaangażowaniem będzie mogła poświęcić czas i uwagę na rozwinięcie firmy.

Oferta obejmuje:
- kompletna marka, logo, domena
- kompletne know-how o tworzeniu produktu
- sklep internetowy połączony z allegro
- media społecznościowe (konto na facebooku i instagramie) z dużą ilością obserwatorów
- ponad 1000 gotowych chust, których wartość detaliczna przekracza 40 tys zł.

Kupujesz gotową, działającą firmę po cenie towaru, który oferujemy. Musisz jedynie założyć działalność gospodarczą, a całą resztę kupujesz tu na aukcji.

Informacje podstawowe

Branża
  • handel detal i hurt
Województwa
  • kujawsko-pomorskie
Miasto Bydgoszcz
Obszar działalności Krajowy
Cena sprzedaży 19000 zł
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.allegro.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej