• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2023-08-23
  • Identyfikator ogłoszenia: #59245

Sprzedam firmę w branży florystycznej

Oferujemy sprzedaż Biznesu w Branży Florystycznej - marka Beauty of Roses- Wyjątkowa Okazja!-
Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży prosperującego biznesu w branży florystycznej, specjalizującego się w sprzedaży wiecznych róż i flowerboxów. Nasza firma cieszy się ugruntowaną pozycją na rynku, z licznymi zadowolonymi klientami. Oto, co zawiera nasza atrakcyjna oferta:
- Unikalna oferta: Specjalizujemy się w dostarczaniu wiecznych róż i flowerboxów, które zachwycają swoją trwałością i elegancją.
- Sprawdzeni dostawcy: Współpracujemy z zaufanymi dostawcami, którzy zapewniają wysoką jakość naszych produktów.
- Profesjonalna strona internetowa: Posiadamy estetyczną i funkcjonalną stronę internetową, umożliwiającą wygodne zakupy online.
- Pozycja na rynku: rok pozycjonowania strony internetowej www.beautyofroses.com pozwolił nam uzyskać pozycję w TOP3 słowach kluczowych #wieczneroze.
- Skuteczne strategie marketingowe: Mamy doświadczenie w efektywnym promowaniu naszych produktów, co przekłada się na wzrost sprzedaży.
- Prawo do ekskluzywnej domeny www.beautyofroses.com, stanowiącej cenny atut dla rozpoznawalności marki.
- 100% prawa do znaku towarowego Beauty of Roses, gwarantującego unikalność i ochronę prestiżowej marki.
- Sklep na zaawansowanej platformie WooComerce, gotowy do natychmiastowej sprzedaży, zapewniający doskonałe wrażenia zakupowe.
- Dostęp do Fanpage na Facebooku (449 osób), Instagramie (693 osoby) i TikToku (729 osób), zbudowanej lojalnej bazy klientów, które docenią piękno naszych produktów.
- Stan magazynowy, wliczony w wartość transakcji, umożliwiający błyskawiczny start działalności.
- Zaawansowane metody płatności zaimplementowane na stronie, gwarantujące bezpieczeństwo i wygodę zakupów.
- Integracje z CRM, firmami kurierskimi, płatnościami i Marketplace, optymalizujące działanie biznesu i usprawniające procesy.
- Profesjonalny feed zdjęciowy i filmy marketingowe z sesji, stanowiące doskonały materiał do promocji marki, razem z bazą 500 zdjęć.
- Dopracowane metody dostaw, w tym dostawa do terminali kurierskich w niedzielę i dostawa na poniedziałek w całej Polsce (dla zamówień w weekend), co zapewnia doskonały serwis dla naszych klientów.
- Wysoki potencjał rozwoju: Branża florystyczna stale rozwija się, co daje możliwość ekspansji i poszerzenia oferty.
Jeśli marzysz o własnym biznesie w branży florystycznej lub chcesz rozszerzyć swoją działalność, to ta oferta jest dla Ciebie. Skontaktuj się z nami, aby poznać więcej szczegółów i dowiedzieć się, jak możesz przejąć tę wyjątkową firmę. Nie przegap tej okazji!

Informacje podstawowe

Branża
  • handel detal i hurt
Województwa
  • śląskie
Miasto Chorzów
Obszar działalności Krajowy
Cena sprzedaży 15000 zł
Cena do negocjacji Tak
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej