• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2019-10-22
  • Identyfikator ogłoszenia: #46045

Sprzedam fitness klub dla kobiet

Sprzedam działający od ponad 5 lat fitness klub dla kobiet z gabinetem dietetycznym, który usytuowany jest w jednej z nowszych dzielnic Białegostoku, z dużym potencjałem Klientów. Klub posiada podpisane umowy z firmami partnerskimi.

Klub ma powierzchnię 125m2, jest kompletnie wyposażony i nowoczesny, przy sprzedaży zapewnione jest przekazanie umowy wynajmu długoterminowego.

Fitness klub znajduje się w lokalu specjalnie zaprojektowanym od podstaw do optymalnej funkcjonalności tej działalności. Znajduje się w nim strefa recepcji, szatnia, pomieszczenie dla personelu z odrębną toaletą, strefa diagnostyki, sala do treningu grupowego, gabinet do przeprowadzania konsultacji dietetycznych. Odpowiedni komfort ćwiczeń zapewnia nowoczesny system wentylacji mechanicznej oraz klimatyzacji.

W skład sprzedawanego wyposażenia klubu wchodzi umeblowanie, oprogramowanie do obsługi klienta wraz ze zgromadzoną bazą klientów, maszyny treningowe włoskiego producenta Technogym, różnorodne akcesoria treningowe oraz sprzęt nagłaśniający z profesjonalnie nagłośnioną salą do treningu grupowego.

Przy sprzedaży Klubu w początkowym okresie mogę udzielić nieodpłatnie pomocy w celu łatwiejszego wdrożenia się do prowadzenia tego biznesu.

Biznes polecam w szczególności osobom, które interesują się zdrowym, aktywnym stylem życia i chcą prowadzić firmę w sposób dający możliwość bezproblemowego pogodzenia życia zawodowego z obowiązkami rodzinnymi / prywatnymi.

Informacje podstawowe

Branża
  • rozrywka, rekraacja
Województwa
  • podlaskie
Miasto Białystok
Obszar działalności Lokalny
Cena do negocjacji Tak
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.gratka.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej