• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2024-03-22
  • Identyfikator ogłoszenia: #60930

Sprzedam gotowy biznes- dmuchańce

Posiadam na sprzedaż Dmuchaną Atrakcję jaką jest Tor przeszkód. Kupiliśmy go pod koniec ubiegłego sezonu 2023r. Wrzesień (NOWA) Nie pracował na świeżym powietrzu. Użyty był podczas imprez w halach (Podczas mikołajek i paru wydarzeń okolicznościowych. Bardzo ciekawa dwustronna atrakcja, start toru jest po jednej stronie a jej koniec po drugiej. Zabieg ten bardzo ułatwia sprawę pilnowania i szybko rozładowuje kolejki. Na pewno dużym atutem tego urządzenia jest jego waga gdyż waży niespełna 150Kg więc jak na jego gabaryt jest bardzo wygodny w transporcie.
Wymiary : 9m x 3m x 4m
Posiadamy na sprzedaż mały plac zabaw z zjeżdżalnią dla małych dzieci, przez nas nazywany GRYZLI od frontu znajduje się wejście i wyjście. Jak widać na zdjęciach wchodzimy przez pyszczek Leosia a obok znajduje się zjeżdżalnia. W środku znajdują się różne urozmaicenia. Nie jest to zwykły zamek a bardziej wielozadaniowa atrakcja która to sprawdzi się na festynach jak i wynajmach prywatnych. Stan Perfekcyjny. Jeździła z nami od sierpnia 2023 i robiła furorę wśród najmłodszych. Kupiliśmy ją jako Nową.
WAGA: ok.150kg
WYMIARY: 5,5m x 5m x 3,3m
Posiadamy na sprzedaż atrakcję dmuchaną Zamek Psi Patrol. Motyw Psiego Patrolu bardzo popularny w ostatnich czasach zamek w bardzo dobrym stanie. Zamek to nieodłączny element festynów i imprez dla dzieci. Prosty i lekki w złożeniu pracował z nami od lipca 2023r
WAGA: ok 100 kg
WYMIARY: 4,5m X 4,5m x 4,5m
Posiadam na sprzedaż dmuchany zamek MIŚ, kupiony z rynku wtórnego. Poprzedni właściciel oddał go do przeszycia wszystkich szwów i elementów. Działa bez zarzutów i nie jest miękki, nawet gdy na raz korzystają z niego 5 osób w przedziale wiekowym 5/9 lat. Wizualnie wypadało by go do sezonu przyszykować. Co przez to rozumiem? Dmuchańca trzeba umyć i na nowy sezon będzie gotowy. Jego dmuchawa jest rewelacyjna bo służyła nam też do odsysania powietrza z innych atrakcji. Pompa po przeglądzie, wymienione przewody, nasmarowana i pomalowana.
WAGA: 130kg
WYMIARY: 4,5m x 4,5m x 4m

Wielka Tarcza DART to naprawdę super urozmaicenie festonów i imprez okolicznościowych z nami jest już dwa sezony (Od nowości) w zestawie 4 piłki pompa i pokrowiec na tą atrakcję. Spisywała się super jako urozmaicenie wykonywanych przez nas imprez. Jest ona w bardzo dobrym stanie, nie jest zużyta. Składa się ją bardzo przyjemnie a jej cały wielki gabaryt mieści się w niewielkim worku który można złapać pod „paszkę” i zanieść do swojego środka transportu.
WAGA: 30kg
WYMIARY: średnica tarczy 5m
Dzięki tej dmuchanej atrakcji sprzedaż waty i popcornu na pewno podskoczyła do góry. Jest to dmuchany namiot, w którym handlowaliśmy watą i popcornem. Bardzo przyjemny w montażu i demontażu.. przyciąga oko, musicie przyznać... handel można prowadzić w 3 strony, a rolety można opuszczać lub podnosić, co naprawdę może uratować kręcenie waty, przy wietrznej pogodzie. Pompa na stałe przymocowana jest do namiotu, a do atrakcji dokładamy pokrowiec. Atrakcję tą jest w stanie poskładać i transportować jedna osoba. Namiot z nami od początku 2023
WAGA: ok. 25kg
WYMIARY: 4m x 3m x 3m
Posiadam na sprzedaż przyczepę, która to służyła nam do transportu dmuchanych atrakcji. Jest to przyczepa typu furgon, czyli jest ona w twardej zabudowie. Przyczepa jednoosiowa o wadze DMC 1300KG czyli można poruszać się nią na prawo jazdy kategorii B o ile zestaw (auto + przyczepa nie przekracza 3500KG) Z pełnym zasobem dmuchawców zważyliśmy ją, to jej waga wynosiła ok.1000KG, czyli nie była zajeżdżona przeładowana. Układ hamulcowy jak i inne podzespoły działają.
Wygodnym przy transporcie był trap najazdowy który ona posiada. Tylnie burta otwiera się na dół tworząc najazd do środka przyczepy. Możliwość zamknięcia przyczepy na dwie kłódki. Przyczepa szczelna - nie przecieka.
Poprzedni właściciel, pierwszy od zakupu przyczepy od dilera woził nią motor na zloty stąd naklejka loga yamaha na tylnej klapie. Przyczepa oklejona, więc w razie potrzeby logo Niebanalnej Zabawy można zerwać.

Ze względu na szybki rozwój naszej drugiej gałęzi działalności nie jesteśmy w stanie poświęcać wystarczająco dużo czasu na imprezy dmuchane, więc postanowiliśmy zrezygnować z tego biznesu.

Informacje podstawowe

Branża
  • rozrywka, rekraacja
Województwa
  • opolskie
Miasto Łąka Prudnicka
Obszar działalności Wojewódzki
Cena sprzedaży 65000 zł
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej