• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2024-05-16
  • Identyfikator ogłoszenia: #60064

Sprzedam kameralną salę zabaw

Odstąpię dobrze funkcjonującą salę zabaw w centrum Krakowa (Wrocławska) 80m2 wraz z całym wyposażeniem i kadrą. Sala powstała w marcu 2023 i znajduje się na dużym osiedlu. Wykończona według standardów bezpieczeństwa, posiada wymagane pozwolenia. Zadbana, czysta, wysokiej jakości zabawki, książki oraz sprzęt. Posiadamy dwa ekrany do gier edukacyjno-interaktywnych IKC. Klimatyzacja, wentylacja oraz kurtyna ciepła serwisowane i czyszczone regularnie.
Kadra to studentki pracujące na umowie zlecenie.
Zajęcia funkcjonują bardzo dobrze, możliwość dodania do oferty dodatkowych opcji. Oferta urodzinowa bardzo popularna wśród rodziców (ok 4-6 imprez miesięcznie w sezonie jesień - zima, wiosna-lato 2-4).
Na przeciwko bawialni znajduje się parking, można parkować również przy ulicy (strefa C). Dobrze skomunikowana (autobus, dojazd rowerem lub spacer). W okolicy wiele przedszkoli, żłobków , szkoły i place zabaw (co powoduje, że klient jest blisko). Instagram (ponad 1000 obserwujących) i Facebook również do przekazania.
Koszt prowadzenia miejsca to ok 7,000/8,000 zł netto miesięcznie.
Więcej informacji co do dochodów bawialni, szczegółowych kosztów związanych z prowadzeniem miejsca oraz inne pytania proszę dzwonić pod numer tel.

Informacje podstawowe

Branża
  • rozrywka, rekraacja
Województwa
  • małopolskie
Miasto Kraków
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 75000 zł
Cena do negocjacji Tak
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej