• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2024-03-04
  • Identyfikator ogłoszenia: #60775

Sprzedam kawiarnię

Działająca od 12 lat kawiarnia z silną pozycją w lokalnym środowisku rozpoznawalna jako integralna część najzamożniejszej dzielnicy Warszawy. Kawiarnia z listy top 10 warszawskich kawiarni. To znane i cenione miejsce na mapie warszawskich kawiarni, pracujące na kawach wysokiej jakości. W ofercie śniadania, desery, wina i pozostałe alkohole.

Jeśli jesteś inwestorem szukającym stabilnego, dobrze ugruntowanego biznesu z silnymi podstawami, mocną marką i wierną bazą klientów, to nasza kawiarnia oferuje niepowtarzalną okazję. To idealna propozycja dla tych, którzy chcieliby przejąć prosperujący biznes i dalej rozwijać jego potencjał.

obrót w 2023 – 1320 tys. zł
zysk w 2023 – 350 tys. zł.

Biznes przygotowany do sprzedaży. Umowy i zezwolenia przeniesione do nowej spółki z o.o. założonej w II połowie 2023. Z uwagi na to że mówimy tutaj o dość znanym miejscu w Warszawie, nie podajemy jego nazwy chroniąc naszą prywatność.

opis miejsca:
pow. 70m2, 2 sale, magazyn + wc, wc dla klientów,
bar połączony z kuchnią i zmywakiem
przestrzeń minimalistyczna, w stylu modernistyczno - współczesnym,
wyposażenie: ekspresy / młynki – najlepsze modele dostępne na rynku

Styl kawiarni to partnerskie i swobodne relacje zarówno z zespołem, jak i z klientami, co przekłada się na atmosferę autentyczności i otwartości i buduje trwałą relację z klientami. Nasz model biznesowy koncentruje się na zrównoważonym podejściu do życia, szacunku dla otoczenia i miłości do kawy.

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Warszawa
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 940000 zł
Cena do negocjacji Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej