• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2023-08-30
  • Identyfikator ogłoszenia: #59433

Sprzedam kawiarnię bistro

Sprzedam funkcjonującą kawiarnię bistro w Rybniku. Koncept który bardzo dobrze się przyjął. Na Śląsku bardzo znana marka. Logo i nazwa zastrzeżone. Kawiarnia jest w pełni wyposażona, cały czas funkcjonująca oraz stale przynosząca dochody. Kawiarnie sprzedaję wraz z całym wyposażeniem, w związku z tym przejęcie restauracji nie wymaga dalszego nakładu finansowego. Lokal ma około 130m2 (całkowicie wyremontowany 2 lata temu) . Kawiarnia w dalszym ciągu funkcjonuje, rozwija się są nowe pomysły oraz chętny i kreatywny personel . Spełnia wymagania oraz jest odebrana przez sanepid. Najem gotowy do przepisania na nowego właściciela. W okresie letnim jest możliwość rozłożenia ogródka na deptaku przy lokalu.
Cena dotyczy przejęcia lokalu wraz z:
- w pełni wyposażoną kuchnią oraz salą restauracyjną
- możliwością przejęcia umów partnerskich z dostawcami (żywność, środki czystości i opakowania jednorazowe, kartony do pizzy, napoje, oleje, wywóz śmieci itp).
- dla nowego właściciela oferuję pomoc na starcie, przekazania przepisów, procedur i praktyk do tej pory funkcjonujących w lokalu.
- możliwość zatrudnienia aktualnej wyszkolonej kadry pracowniczej lub pomoc w wyszkoleniu nowych pracowników.
Sprzęt jest w bardzo dobrym stanie, wszystko serwisowane na bieżąco w autoryzowanym serwisie (przeglądy sprzętu okresowe itd.,)
Kawiarnia ma duża bazę klientów oraz bardzo dobre opinie gości. Wymaga tylko zaangażowania własnego czasu.
Lokal znajduje się w samym centrum miasta, w bardzo dobrej lokalizacji. Z możliwością zaparkowania samochodu na czas rozładowania dostawy lub odbioru o każdej porze dnia.
Sprzedaję z powodów osobistych.
Cena netto – wystawiam fv VAT. Cena do negocjacji.

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • śląskie
Miasto Rybnik
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 190000 zł
Cena do negocjacji Tak
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej