• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2023-02-14
  • Identyfikator ogłoszenia: #53805

Sprzedam kawiarnio-lodziarnię z produkcją i punktem sprzedaży

Oferujemy na sprzedaż miłe i popularne, a przede wszystkim dochodowe miejsce na mapie Katowic, nawet mimo pandemii, co potwierdzają wyniki firmy za rok 2020 i 2021.
Mamy dwa punkty.
1. Kawiarnio-lodziarnia na ul. Plebiscytowej, to przestrzeń, w której można usiąść i celebrować spotkanie ze znajomymi, czy rodziną. Naszym klientom oferujemy lody rzemieślnicze, gofry, ciasto, zimne napoje, herbatę i kawę na wiele sposobów. Tutaj również mamy produkcję lodów rzemieślniczych i magazyn.
2. Lodziarnia na os.Tysiąclecia.
To kameralna budka z lodami, kawą i zimnymi napojami, przy której znajduje się ogródek gastronomiczny i trawnik z leżakami dla klientów.
Przedmiotem sprzedaży są dwa wynajmowane punkty na czas nieokreślony wraz z wyposażeniem i maszynami produkcyjnymi, mroźniczymi, chłodniczymi, ekspresami i pełnym wyposażeniem niezbędnym do prowadzenia tego rodzaju działalności.
Kupujący stanie się również właścicielem marki Kopalnia Lodów Cafe wraz z fanpagem na Facebooku i Instagramie. Oba punkty mają wysoką ocenę na Gogole Maps i są często odwiedzane przez klientów, z całego Śląska i nie tylko.

Cena netto odstępnego.

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • śląskie
Miasto Katowice
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 299000 zł
Cena do negocjacji Tak
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej