• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2024-04-25
  • Identyfikator ogłoszenia: #59351

Sprzedam kontener gastronomiczny

Sprzedam kontener gastronomiczny w bardzo atrakcyjnej lokalizacji między wejściem na plażę nr 1 we Władysławowie a wejściem do portu.

Z uwagi na zmianę miejsca zamieszkania oferuję odstąpienie działającego biznesu gastronomicznego zlokalizowanego we Władysławowie, zaledwie kilka kroków od plaży.

Lokal gastronomiczny o powierzchni około 20 m2 przystosowany jest do sprzedaży kebabów, pizzy, burgerów, hot-dogów i innych przekąsek smażonych co sprawia, że przyciąga zróżnicowaną klientelę poszukującą różnorodnych smaków.
Biznes działa w doskonale skomunikowanej lokalizacji obok wejścia na plażę (przy postoju taksówek), z dużym ruchem turystycznym, szczególnie w sezonie letnim.
Lokal posiada ogródek, w którym można wystawić 4-6 stolików z krzesłami. Za kontenerem znajduje się teren o wymiarach około 5m x 4m, który również przynależy do lokalu. Grunt jest dzierżawiony.

Przestronna przestrzeń gastronomiczna, w pełni wyposażona i gotowa do kontynuacji działalności. Lokal posiada wszystkie niezbędne odbiory i całą dokumentację HACCP.
W pełni wyposażona kuchnia umożliwiająca przygotowanie różnorodnych dań.
W skład oferty wchodzi również cesja umowy najmu kontenera sanitarnego składającego się z dwóch pomieszczeń, w tym łazienki z ciepłą wodą, który znajduje się za lokalem gastronomicznym.

Znajduje się w jednej z najatrakcyjniejszych lokalizacji w Władysławowie, w bliskim sąsiedztwie plaży, co przyciąga turystów i mieszkańców w każdym sezonie.
Łatwy dostęp dla klientów pieszo, rowerem czy samochodem.
Kontener zlokalizowany jest na prywatnym terenie z zagwarantowaną ciągłością wynajmu.

Przekazanie wiedzy dotyczącej prowadzenia lokalu i obsługi klientów.
Sprzęt wchodzący w skład oferty: grill do kebaba (niewidoczny na zdjęciach), płyta grillowa, opiekacz, 2 zamrażalniki, 2 lodówki, frytkownica 2x 6L, nadstawka chłodnicza 140 cm, meble kuchenne. Kontener wyposażony jest również w dwie niezależne rolety antywłamaniowe.
Możliwość zakupu wraz z możliwością dzierżawy terenu przez okres 2 lat.

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu w celu uzyskania dalszych informacji i umówienia się na spotkanie.

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • pomorskie
Miasto Władysławowo
Obszar działalności Krajowy
Cena sprzedaży 29999 zł
Cena do negocjacji Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej