• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2023-01-23
  • Identyfikator ogłoszenia: #57746

Sprzedam lodziarnię/kawiarnię

Sprzedajemy rodzimą lodziarnie/kawiarnie, na rynku działamy od 2016r. Nasza marka jest dobrze rozpoznawalna w mieście zamieszkiwanym przez ponad 35 000 tyś. mieszkańców wraz z sąsiadującymi miejscowościami. Posiada olbrzymi potencjał do rozwoju oraz do rozbudowy własnej sieci franczyzowej. Biznes, w którym jest mnóstwo serca, pozytywnej energii i dobrych emocji oraz ludzie, z którymi współpraca to przyjemność.

Sprzedaży podlegają:

1. Marka. Logo. Know-how. Model biznesowy.

2. Odstąpienie prawa do najmu lokalu znajdującego się w wyśmienitej lokalizacji. Samo serce osiedli mieszkaniowych, w pobliżu lokale usługowe, spacerniak, kościół, szkoły podstawowe i wyższe, parking. Położenie lokalu zapewnia ciągły ruch 7 dni w tygodniu.

3. Kontakty na wykonanie usług i solidni dostawcy.
Współpracujemy ze skrupulatnie wyselekcjonowanymi dostawcami naszych produktów z całej Polski. Budowane siedmioletnie relacje, które zaowocowały wynegocjowaniem dobrych warunków zakupu towarów.

4. Social media. Świetnie działający Instagram o liczbie ponad 1600 aktywnych obserwujących, posty sięgają 250 polubień. Facebook 1500 obserwujących i początkujący TikTok.

5. Lokal w pełni wyposażony w wysokiej jakości sprzęty specjalistyczne i inne narzędzia niezbędne do prowadzenie biznesu. Sprzęt gwarantujący bezpieczną prace i wysoką wydajność. Pracujemy na najlepszych markach w branży. Dwie włoskie witryny lodowe Pozzettii łącznie na 20 smaków, najnowszej generacji włoska maszyna do lodów soft Gel Matic, ekspres do kawy typu bar, hiszpańskiej marki Ascaso oraz duża szafa mroźnicza, lodówka, kostkarka, dyspensor do lemoniady, monitoring sterowany z aplikacji obejmujący cały lokal i ogródek.

6. Zespół zaangażowanych i wykwalifikowanych pracowników, którzy współpracują z nami od samego początku. Stabilność kadry pracowniczej gwarantuje duży komfort pracy a ich doświadczenie stanowi nieopisane źródło wiedzy i informacji.

7. Wszystkie możliwe dla obiektu pozwolenia, odbiory (sanepid), dokumentacje (HACCP), umowy.

Informacje podstawowe

Branża
  • spożywcza
Województwa
  • łódzkie
Miasto Opoczno
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 200000 zł
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej