• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2024-03-05
  • Identyfikator ogłoszenia: #59896

Sprzedam lokal gastronomiczny fastfood

Odstąpię bardzo dobrze prosperujący lokal gastronomiczny 50m2 wraz z całym wyposażeniem niezbędnym do produkcji stripsów z kurczaka i pizzy. Dodatkowo dodajemy opakowania i półprodukty. Zdrowsze i lepsze niż KFC.
Stripsandpizza to lokal specjalizujący się od początku istnienia w dowozie oraz odbiorze osobistym. . Lokal posiada dwie odrębne klimatyzacje (kuchnia, sala konsumpcyjna).Lokal przystosowany jest do szybkiej produkcji i odbioru osobistego. Dodatkowo teraz jest postawiona nowe zadaszenie ze stolikami na zewnątrz. możliwość zabudowania pergoli.
Technologia produkcji nie wymaga zaangażowania wykwalifikowanej kadry, co zmniejsza znacznie koszty prowadzenia lokalu. Nie jest potrzebny szef kuchni. Wystarczy 3 pracowników (2 osoby na kuchni plus kierowca).
Nowy właściciel przy niewielkich nakładach finansowych może z powodzeniem stworzyć sieć małych lokali nastawionych na dostawy i odbiór osobisty na wzór znanej amerykańskiej sieciówki lub zamiast pizzy robić np .kebapa.
Szybki zwrot inwestycji. Wchodzisz zarabiasz. Zapewniamy szybkie szkolenie obejmujące proces technologiczny , sposób i organizację. Dodatkowo pomożemy na początku z otwarciem i wdrożeniem pracowników. Przy lokalu znajduję się duży bezpłatny parking, lokale handlowo-usługowe, wypożyczalnia samochodów, oraz szkoła podstawowa.
Cena odstępnego 80000 zł netto, wystawiam fakturę vat. Zapraszam do kontaktu. Czynsz zł 2200 brutto, woda w czynszu, energia elektryczna według zużycia. Zapraszam do kontaktu, podam więcej informacji. p.s. sprzedaję, ponieważ nie mam już czasu na prowadzenie gastronomii, prowadzę inny biznes.

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • dolnośląskie
Miasto Wrocław
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 80000 zł
Cena do negocjacji Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej