• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-08-05
  • Identyfikator ogłoszenia: #52431

Sprzedam lokal usługowo-handlowy

Przedmiotem oferty jest sprzedaż lokalu komercyjnego o przeznaczeniu handlowo-usługowym o powierzchni 177,84 m2, zlokalizowanego przy ulicy Jagiellońskiej w Tczewie.
Lokal składa się z obszernej sali sprzedażowej, holu, dwóch toalet oraz pomieszczenia gospodarczego. Nieruchomość posiada dwa wejścia– jedno od strony ulicy Jagiellońskiej, drugie z boku budynku z oraz dużą witryną okienną.
We wszystkich pomieszczeniach na podłodze płytki granitowe, ściany w gładzi szpachlowej i pomalowane. Okna oraz drzwi zewnętrzne PCV, ogrzewanie miejskie, dodatkowo zamontowano ogrzewanie podłogowe.
Lokal może pełnić funkcję handlową, usługową, gastronomiczną może być wykorzystany na nieuciążliwą produkcję. Atrakcyjna lokalizacja nieruchomości w przemysłowo-handlowej części miasta, umożliwiająca szybkie i sprawne korzystanie z całej infrastruktury miejskiej, sklepy oraz liczne punkty handlowo-usługowe.
Nieruchomość usytuowana przy głównym wjeździe do Tczewa od strony autostrady A-1. Lokal znajduje się w pieszym i samochodowym ciągu komunikacyjnym, w bliskim sąsiedztwie Bricomarche, Mrówka, sklep meblowy i hotel, ogólnodostępne parkingi, liczne punkty handlowe, przychodnia, komunikacja miejska, MZK.
Zapraszamy do obejrzenia nieruchomości

Informacje podstawowe

Branża
  • nieruchomości komercyjne
Województwa
  • pomorskie
Miasto Tczew
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 691000 zł
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej