• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2019-06-04
  • Identyfikator ogłoszenia: #43945

Sprzedam obiekt, lokal użytkowy nad jeziorem

Przedstawiam ofertę fantastycznej nieruchomości na którą składa się kompleks dwóch obiektów wolno stojących o pow. 350 m² usytuowanych na działce o pow. 671 m² zlokalizowanych w malowniczej miejscowości nad jeziorem w odległości 100 m od plaży w centralnym miejscu ośrodka wypoczynkowego. Położona jest w woj. kujawsko-pomorskim w odległości niespełna 40km od Torunia.

Obiekt przeznaczony jest na prowadzenie działalności handlowo-gastronomicznej, może być również jako rekreacyjny. Posiada dwie sale, większa i mniejszą, 6 pokoi gościnnych oraz balkon z widokiem na jezioro. Większa z sal znakomicie nadaje się na prowadzenie dyskoteki, imprez integracyjnych czy bali sylwestrowych. W budynku znajduje się zaplecze socjalne, kuchenno-magazynowe i bar. Całość ogrodzona, podwórko wyłożone kostką granitową. Istnieje możliwość kupna powyższej nieruchomości wraz z sąsiednią działką o przeznaczeniu pod dział. gosp. o pow. 1.130m² w bardzo atrakcyjnej cenie.

Istniejące wyposażenie baru i kuchni (lodówki, chłodziarki do napojów, zamrażarka) oraz mebli do wewnątrz i na zewnątrz (ławy i stoły) sprzedający pozostawia nowemu nabywcy.

Obiekt w pełni przystosowany do prowadzenia imprez muzycznych, prowadzenia baru czy sprzedaży lodów dla niezliczonej ilości urlopowiczów, osób miejscowych czy tych, którzy przyjeżdżają tu dla relaksu.

Przyszłym nabywcą może zostać inwestor, mający plany dalszego zagospodarowania czy rozbudowy obiektu jak i osoby, które myślą o zmianie pracy w otoczeniu lasu i wody.

Zapraszam na prezentację.

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • kujawsko-pomorskie
Miasto Toruń
Cena sprzedaży 550000 zł
Uwagi

źródło; https://www.otodom.pl/oferta/obiekt-lokal-uzytkowy-nad-jeziorem-100m-od-plazy-ID3PpnO.html?

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej